Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja BelEtage w Lubliniance (recenzja)

Utworzony przez xxx, 20 października 2012 r. o 20:19 Powrót do artykułu
za jedną osobę. Komunista jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zarlok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka to była kawiarnia gdzie dzisiaj jest barek jak również na piętrze. Tam gdzie dzisiaj jest restauracja była Powszechna z dancingami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam w wakacje. Wspaniałe miejsce - wzorowa zarówno obsługa, jak i dania . Palce lizać. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wlasnie typowe podejscie do zycia i oderwanie od rzeczywistosci post-PRLowskich "elit"Czlowieku Sulisz 150 zl to ja mam na jedzenie przeznaczone na tydzien, a nie na jednorazowe wyjscie do restauracji. Zejdz na ziemie czlowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@LM: siana sobie zjedz idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze słowa, które trafiły do sieci, a dotyczyły tej recenzji, sugerowały porażkę BelEtage. jak widać obronili się. A więc znów nam się spieszy, żeby odwiedzić Lubliniankę czy też Grand Hotel, jak kto woli. http://czysmakuje.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@adam a Ty też jesteś post -PRLowską elitą, że tak Cię ubodło moje skromne zycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldemar Sulisz, słabo opłacany komentator słabych knajp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...