Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Koza z Nosa napisał:
Mam nadzieję że jednak pani M zrozumiała wreszcie że pokazywanie się w towarzystwie tego berbelucha to zwyczajny obciach. Muszę się do czegoś przyznać, troszeczkę liczyłem na to że Waldemar się wreszcie opamięta i zaprzestanie się kompromitować tymi swoimi "recenzjami". Jednakże się myliłem, okazało się że jest to jednak niereformowalny gość, który dalej idzie w zaparte. Mam nadzieję że już wkrótce ktoś "nadzieje" tego Waldemara na minę, wtedy dopiero będzie o czym pisać. To że połknął on już w swojej karierze "recenzenta" kilogramy glutów, smarków z nosa i innych "niespodzianek" to oczywista oczywistość. Tak bowiem traktuje się takowe osoby w restauracjach. Nawet wtedy jak kelner i kucharz są wyjątkowo uprzejmi. Najwidoczniej jednak Waldemarowi to nie przeszkadza. Przypomniał mi się w związku z powyższym pewien film, jak pewien mafiozo chwali kolegom że w tej właśnie knajpie jest najlepszy sos w mieście. Jak się okazuje później, kucharz na zapleczu robiąc ten sos zawsze dodawał do niego spermę. Jak widział że przychodził ten mafiozo, to celowo masturbował się i dodawał do tego sosu "to coś". Panie Waldku, pan się nie boi, to podobno nie jest trujące. Smacznego ! Żeby tylko gluty... Większość lubelskich restauratorów już wcześniej nabił w butelkę i wycisną dla swoich celów marketingowych. Makłowicz też się poznał na nim. Ten typ tak ma plujesz mu w zupę, a on mówi smaczna okrasa. Osoby które zaprasza Walduś na posiłek niech się liczą z tym że będą miały w daniu dodatki, takie jak wyżej opisane smacznego. W zamian "Gotuj z Suliszem" winno być Flegmuj z Suliszem . Smacznego, smacznego mniam, mniam !
Do właściciela Marzanny, Człowieku odpuść sobie, tylko jak? z nieczystym sumieniem. Krytyka jest także w życiu potrzebna, widocznie nie wszystkim smakuje to co gotujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
Do właściciela Marzanny, Człowieku odpuść sobie, tylko jak? z nieczystym sumieniem. Krytyka jest także w życiu potrzebna, widocznie nie wszystkim smakuje to co gotujecie.
Elu, ja nie jestem właścicielem Marzanny. Nawet nigdy tam nie byłem. Więc zastanów się na sensem swojego postu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
...Krytyka jest także w życiu potrzebna...
...a i owszem, dlatego czemuż to nie wolno krytykować pana "recenzenta" ?! Tak to bywa jak krytyk zamienia się nagle w krytykowanego. Kimże jest ten pan recenzent ? To jakiś samozwaniec ? Sam przydzielił sobie takowe prawo ? Czy otrzymał je z jakiegoś nadania. Biznes związany z prowadzeniem restauracji to ciężki kawałek chleba. Bardzo często właściciele pracowali na to całe swoje życie. W tym biznesie jeśli nie masz smacznego jedzenia w przystepnej cenie w czystym lokalu to długo nie przetrwasz. Życie samo potrafi weryfikować takie restauracje. Niepotrzebni są żadni "specjaliści" od smakowania. Klienci są najlepszym barometrem tego wszystkiego. Dlatego właśnie śmieszy mnie ten człowiek i jego pożal się "recenzje", tym bardziej że wiadomo na czym to w większości polega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "Gość": Rozumiem, że publicyści polityczni też nie są potrzebni, ponieważ Polacy genialnie orientują się w polityce, gospodarce i systemie obronnym RP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "Piotr": To co pan napisał ma się jak piernik do wiatraka, ponieważ każdy Polak ma swoje kubki smakowe i doskonale orientuje się co mu smakuje a co nie. Niech pan uwierzy, że mało kogo interesują doznania smakowe Waldka i jego preferencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Otóż to ! [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1358934091' post='724231'] Otóż to !
A ON MA JESZCZE SMAK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nikogo to nie interesuje, to skąd te zjadliwe komentarze? Poczucie misji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nikogo to nie interesuje, to po co te zjadliwe recenzje ? Poczucie misji? p.s. Trafne określenie >zjadliwe<, pasuje do berbelucha W.S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku piszacy te bzdury- jestes po prostu prymitywny! Jak nie masz co robic, tylko pisac glupoty, to s.....j z tego forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max napisał:
Czlowieku piszacy te bzdury- jestes po prostu prymitywny! Jak nie masz co robic, tylko pisac glupoty, to s.....j z tego forum!
Łykaj gluta berbeluchu i s....j z dziennika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukujesz ? bezpłatne ogłoszenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba troche odbiegliście od tematu głównego http://www.animed.com.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...