Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kawa 5 zł, gdzie w sklepie kosztuje opakowanie 15 zl-25 zł,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziele jakie trzeba mieć żołądki żeby tyle się napchać ,no i ta baba niezły kombajn do żarcia już sobie wyobrażam jak ona wygląda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sklepie ci kawę parzą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kawa 5 zł, gdzie w sklepie kosztuje opakowanie 15 zl-25 zł,
Zanim napiszę, to co sądzę o berbeluchu (i jego kolejnej "recenzji") to napiszę ci... Na kawie jest największa "przebitka"...dochodząca nawet do 1000%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czekacie ? ...cierpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za kawalek krulika i zieleniny 150zeta hahaha puł swini kupie i nawendze i bede mial szynki boczki kielbasuw na miesiac.a kawe to se kurfa zrobic umie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, kolejny raz dałem szansę berbeluchowi... Wystarczyło tylko napisać coś o argentyńskiej kuchni, ale cóż... widocznie on nie potrafi... ...albo uważa że "korona mu z głowy spadnie", jeśli zacznie "komunikować się" na forum z forumowiczami którzy czytają te jego brednie. On zapewne( w aldek) to czyta skrzętnie i stąd te jego niektóre posty pod "tajemniczymi nickami" krytykujące tych którzy ośmielili się krytykować go. cdn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sałatkę w wędzonym łososiem [...] [/quote] [quote] [...] buraczki wymieniłem na powidło w czerwonej kapusty,
marsz do szkoły, a po lekcjach z powrotem do kolejnej restauracji! [:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
marsz do szkoły, a po lekcjach z powrotem do kolejnej restauracji! [:
Dokładnie ! ... to jest właśnie cały berbeluch ! Kompromituje się każdą kolejną recenzją. Tyle razy mu tłumaczę na forum, żeby przestał się ośmnieszać, ale to jak groch o ścianę. Waldemar (czyt. berbeluch) próbuje "na siłę" mienić się jako ktoś znający się na tym co robi... cytat z jego artykułu: "...bo przypomniały mi się dysputy z prof. Dumanowskim o staropolskiej kuchni..." ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Panie" berbeluch ! ...."prof." Dumanowski ma 46 lat... Czym zatem jego (i twoje ćwoku berbeluchu) kubki smakowe różnią się od tych które są "na stanie" wszystkich innych (tysięcy) osób ?! Zastanawiałeś się kiedyś nad tym ?! Oczywiście jest to pytanie retoryczne... Taki gbur jak ty nie jest wstanie tego pojąć....niestety. Jak długo będziesz jeszcze pasożytował na innych, berbeluchu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest, jak ktoś tonie... Tonący "brzytwy się chwyta"... Dlatego Waldemar "powołuje się" na znajomości z jakimiś profesorami... Nie wie tylko tego, albo nie zdaje sobie sprawy z tego, że inni profesorowie/doktorzy/mgr mogą również czytać to forum. Najwidoczniej przerasta to jego (berbelucha) świadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobranoc. mgr Gość. Kilka ładnych parę lat temu udało mi się obronić swoją pracę magisterską . To jest najniższy tytuł naukowy, ale jest. Dlatego śmieszy mnie twój tekst w twoim artykule, widocznie masz jakieś braki w wykształceniu, że podpierasz się jakimiś profesorami. Piszesz coraz bardziej żenujące teksty/recenzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
marsz do szkoły, a po lekcjach z powrotem do kolejnej restauracji! [:
Dokładnie ! Do tego co napisałeś "abc", dodam jeszcze następnego babola jakiego wyjebał w tym artykule ten gamoń: cyt... "I od razu bingo." Czy ktoś widział kiedykolwiek takie zdanie ?! ...zero czasownika...ale jest "całe zdanie"....jest zaczęte dużą literką i zakończone kropeczką...cóż, cały berbeluch. ...szkoda mi jest tego faceta, na początku mnie śmieszył, ale teraz zwyczajnie mu współczuję. Nie tylko dlatego że połyka "smaczną okrasę", ale też dlatego że to zwyczajny idiota. Dziwię się tylko że jeszcze na tą jego "bajerę" daje się nabierać ta cała M.... Widocznie inteligencją też nie grzeszy, ale za to lubi jeść za friko, czyli na krzywy ryj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motyla noga ... pan kóry opisuje kosumpcję z tajemniczą panią jest bardziej chyba erudytą bo zapewne na jedzeniu sie nie zna, pani tajemnicza, na pewno nie istnieje , a znawca smaku jest tylko zwyklym pismakiem ,ktory nie rozróżni bułki tartej zasmażanej na margarynie od masła.... panie konsument napisz pan jaki związek masz pan ze sztuką kulinarną....? na odpowiedz nie mam na co liczyc bo pewnie pan tego nie czytasz.....!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem dostało się kelnerowi, bo się spóźnił. Chamstwo berbelucha i jego M nie zna granic... w mordę jeża. To tak jak opisuje to w tym swoim artykule w aldemar, że sięga po kołduna do talerza M. ...toż to jest zwyczajny brak kultury w miejscu publicznym...w dupę węża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile ludzi może w sobie zmieścic tyle jedzenia, ja po jednym daniu już jestem pełna... A co do Pana Sulisza "gówno w świecie był i gówno też jadł'' To co mamy tutaj w " Restauracjach" każdy może w domu sobie zrobić, wiem bo już tutejszych ''Restauracyjnych' specjałów próbowałam niejednokrotnie. Trzeba tylko troche chcieć... Ciekawe czy Pan Sulisz wie cokolwiek o gotowaniu czy się tylko 'pasie', bo inaczej tego nie umię nazwać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo inaczej tego nie umię nazwać...
Kolejna, która w podsawówce opuściła za dużo lekcji... Szanujmy swój język i siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jesteś głupia jak śledź i nic w życiu nie osiagnełaś... Jeden wyraz... Ach jak Cie zraniłam tym... Głupia pusta babo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo Pani wywyższajaca się po polonistyce. Siedzące na kasie w Tesco, lub fryzjerka....Ha ha ha!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Za kawalek krulika i zieleniny 150zeta hahaha puł swini kupie i nawendze i bede mial szynki boczki kielbasuw na miesiac.a kawe to se kurfa zrobic umie
....gościu ,przeczytaj co napisałes i jak napisałeś a może by tak przydał się słownik ortograficzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...