Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Koncertowa w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez Henio, 9 czerwca 2013 r. o 16:10 Powrót do artykułu
Ubolewam, że KONCERTOWA zrezygnowała z prowadzenia baru na WSEI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie byłem ale gotują wyśmienicie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny są mocno przesadzone ( w kateringu też,bo  wiem od znajomej, która korzystała i nie była zadowolona). A dania nie wyróżniają się niczym szczególnym oprócz wyszukanej nazwy. Dodam, że w czasie naszego pobytu w ogóle nie było tam innych gości. Jestem zniechęcona do tego lokalu, ale może innym klientom tam się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubolewam, że KONCERTOWA zrezygnowała z prowadzenia baru na WSEI.
pracowalem tam razem z kilkoma dziewczynami i nawte nie chcecie wiedziec co to bylo za jedzenie.... jedynie dobre bylu devolaye i piers w parmezanie reszta byla stara i z drugiej renki.. szkoada gadac a pani ela czyli szefowa to straszna ..... szkoada slow na nia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto się chce otruć, niech idzie do polskiej restauracji. Co za różnica jakiej - wszystkie to chlewy. Karmią ludzi odrzutami. Lepiej idźcie do sklepu po świeżą bułkę i kefir. Będzie taniej i zdrowiej... Ja tam nie mam zamiaru dorabiać dorobkiewiczów-restauratorków z koziej wólki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same złe wspomnienia z tego lokalu, począwszy od dań, po cenę i obsługę. Szczególnie matkę właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego się spodziewaliśmy... A my ostatnio postanowiliśmy Koncertową w wersji cateringowej poddać łatwmeu testowi. Podczas Święta Wina w Janowcu zakupiliśmy kiełbaskę z grilla. Niestety test został oblany. Brak nacięć i odpowiedniego stopnia wysmażenia. Ledwie zagrzana. Ot taki, prosty test...   http://czysmakuje.blogspot.com/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowalem tam razem z kilkoma dziewczynami i nawte nie chcecie wiedziec co to bylo za jedzenie.... jedynie dobre bylu devolaye i piers w parmezanie reszta byla stara i z drugiej renki.. szkoada gadac a pani ela czyli szefowa to straszna ..... szkoada slow na nia
 czyzby wymagająca jak normalna szefowa a ty sie opier...las na pogaduchach z koleżankami :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za każdym razem kiedy coś zjem w Koncertowej boli mnie brzuch. Jak dla mnie to dania są nieświeże i śmierdzą. Szefowa raczej mało sympatyczna. Zawsze stara się narzucić swoje zdanie. Ceny mocno przesadzone jak za taką słabą kuchnię. Wielki plus dla kelnerów, którzy zawsze pięknie wyglądają i fachowo obsługują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dania serwowane na Święcie Wina w Janowcu pozostawiają wiele do życzenia. Karkówka twarda jak podeszwa słabo o ile w ogóle przyprawiona. Z tego wszystkiego najlepszy był chleb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za każdym razem kiedy coś zjem w Koncertowej boli mnie brzuch. Jak dla mnie to dania są nieświeże i śmierdzą. Szefowa raczej mało sympatyczna. Zawsze stara się narzucić swoje zdanie. Ceny mocno przesadzone jak za taką słabą kuchnię. Wielki plus dla kelnerów, którzy zawsze pięknie wyglądają i fachowo obsługują.
ja też mam problemy żołądkowe po zjedzeniu czegoś w Koncertowej, nie polecam <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor jak skończy oceny wszystkich Lubelskich restauracji to wyda przewodnik. Będzie miał tytuł  " Wymiotno - Biegunkowy Przewodnik po Lubelskich Knajpach" :P    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że McDonadla nie da się zamówić na catering :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geslerową do Koncertowej :P !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...." Wybraliśmy "Krem szczawiowy z parmezanem” i "Rosół z knelami drobiowymi”. ... Rosół był genialny, na dobrej kurze i warzywach. ... Przy kremie szparagowym kucharka się już tak nie popisała; ..."   Recenzja z błędami na pewno stanowi podstawę dla oceny restauracji...Skoro już ktoś miał zamiar oczerniać czyjeś popisy kulinarne pasowałoby by, były one rzetelne i prawdziwe. Jak dla mnie każda z restauracji ma plusy i minusy - dania dobre i przeciętne. Gusta też są różne, więc nie ma co bazować na "rzetelnej opinii" jednego człowieka. Osobiście ze znajomymi testujemy różne lokale i Koncertowa wywała na nas pozytywne wrażenie -  jedzenie  naprawdę smaczne a pan kelner przystojny i miły :) . Fakt, ze Koncertowa funkcjonuje od kilkunastu lat chyba o czymś świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...." Wybraliśmy "Krem szczawiowy z parmezanem” i "Rosół z knelami drobiowymi”. ... Rosół był genialny, na dobrej kurze i warzywach. ... Przy kremie szparagowym kucharka się już tak nie popisała; ..."   Recenzja z błędami na pewno stanowi podstawę dla oceny restauracji...Skoro już ktoś miał zamiar oczerniać czyjeś popisy kulinarne pasowałoby by, były one rzetelne i prawdziwe. Jak dla mnie każda z restauracji ma plusy i minusy - dania dobre i przeciętne. Gusta też są różne, więc nie ma co bazować na "rzetelnej opinii" jednego człowieka. Osobiście ze znajomymi testujemy różne lokale i Koncertowa wywała na nas pozytywne wrażenie -  jedzenie  naprawdę smaczne a pan kelner przystojny i miły :) . Fakt, ze Koncertowa funkcjonuje od kilkunastu lat chyba o czymś świadczy.
Święta prawda! Chyba ze dwa miesiące temu widziałam pana recenzenta jak kupował pierogi w Tesco! Dla mnie tacy recenzenci są tak mniej niż średnio wiarygodni! Jak masz smak "supermarketowy" to najlepiej smakują dania w MacDonalds :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda! Chyba ze dwa miesiące temu widziałam pana recenzenta jak kupował pierogi w Tesco! Dla mnie tacy recenzenci są tak mniej niż średnio wiarygodni! Jak masz smak "supermarketowy" to najlepiej smakują dania w MacDonalds :P
10/10 :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...." Wybraliśmy "Krem szczawiowy z parmezanem” i "Rosół z knelami drobiowymi”. ... Rosół był genialny, na dobrej kurze i warzywach. ... Przy kremie szparagowym kucharka się już tak nie popisała; ..."   Recenzja z błędami na pewno stanowi podstawę dla oceny restauracji...Skoro już ktoś miał zamiar oczerniać czyjeś popisy kulinarne pasowałoby by, były one rzetelne i prawdziwe. Jak dla mnie każda z restauracji ma plusy i minusy - dania dobre i przeciętne. Gusta też są różne, więc nie ma co bazować na "rzetelnej opinii" jednego człowieka. Osobiście ze znajomymi testujemy różne lokale i Koncertowa wywała na nas pozytywne wrażenie -  jedzenie  naprawdę smaczne a pan kelner przystojny i miły :) . Fakt, ze Koncertowa funkcjonuje od kilkunastu lat chyba o czymś świadczy. obsługa i może  niekture potrawy trafią w
gusta gości ale z buraka nie zrobisz restauratora  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie byłem ale gotują wyśmienicie:)
masz dużo szczęścia tak trzymaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...