Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Rarytas w Piaskach (recenzja)

Utworzony przez user, 13 października 2013 r. o 09:13 Powrót do artykułu
Nagranie z miejskiego monitoringu brutalnego zabójstwa studenta zobaczcie na retrix.pl/nagraniemonitoring Zastanawiam się jak takie nagranie mogło wyciec z sieci?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej ocenie jakość kuchni w Rarytasie w Piaskach jest słaba. Szczególnie jeśli weźmie się ich cenę. Dość częto bywałem w Piaskach. Z trzech punktów wydawania strawy najbardziej smakowały mi pieczone kurczaki. Może otoczenie punktu budziło pewne zastrzeżenia jednak smak kurczaka i cena (można kurczaka zjeść w innym otoczeniu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może.) być trochę zamazane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jem często w Rarytasie. Z tego co widzę - nie tylko ja. Jedzonko smakuje super - jakby tak nie było to nikt by tam nie przyjeźdżał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagranie z miejskiego monitoringu brutalnego zabójstwa studenta zobaczcie na retrix.pl/nagraniemonitoring Zastanawiam się jak takie nagranie mogło wyciec z sieci?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłam tam flaki ale to były lata sziśćdziesiąte.Więcejtak dobrych flaków i pierogów z podrobami nie spotkałam w żadnej restauracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokalizator satelitarny to lipa skasują was 4,45 plus Vat po wpisaniu tylko za wyslanie SMS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I cóż ja mam na to powiedzieć?... Szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagranie z miejskiego monitoringu brutalnego zabójstwa studenta zobaczcie na retrix.pl/nagraniemonitoring Zastanawiam się jak takie nagranie mogło wyciec z sieci?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja lubię pierożki z mięsem bardzo pyszne. Mąż jadł schabowego z ziemniaczkami i uszło panierki sporo za duzo ale ok... Zawsze jak jestesmy w ponlizu zajezdzamy :) pozdro 600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze ze wladzy piaseckiej smakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedziela bez obiadu w Rarytasie to dzień stracony..............mniammmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystawka na zimno, druga na ciepło, zupa i drugie danie, a to wszystko razy dwa za 120zł to dużo?  Zwłaszcza, że wołowina w śmietanie to absolutny "rarytas"  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze ze wladzy piaseckiej smakuje
wszy6stko zezrą jak za darmochę co widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie smakuje - wprawdzie to nie sieczkarza smak ale nie jest źle i cenowo przystepnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jadłam bigos z "Rarytasu" ,przepyszny .Polecam wszystkim .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rarytas jest najlepsza restauracja w okolicy .Ja i moi znajomi jestesmy zachwyceni smakiem potraw jakie tam sa przyrzadzane.OSobiscie wiele razy bylem tam na weselu i kazdemu smakowalo.zawsze bedziemy milo wspominac to miejce i napewno odwiedzimy je jeszcze nie raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rarytasie latem fruwają po sali (i kuchni) wielkie muchy , :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z muchami absolutnie nieprawda,zawsze jest tam czysciutko jestem czestym klientem więc wiem co mówię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"gentleman" zapraszający kobietę do knajpy wyliczający ile wydał na jej ugoszczenie. Dno kompletne , podobnie jak jego przepisy na sałatki z mrożonek polecane w lubelskiej gazecinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...