Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Siedlisko Folkloru Marzanna (recenzja)

Utworzony przez Adrian, 17 grudnia 2012 r. o 16:37 Powrót do artykułu
Jestem stałym bywalcem w marzannie i jestem z szokowana negatywnymi komentarzami!!!!obsługa przemiła,jedzenie pyszne i ceny przystepne!hm.....widocznie kogos to mocno boli.....i to jest przykre!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie. gorąco polecam ten lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie. gorąco polecam ten lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tajemicza napisał:
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawia'k napisał:
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem... widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy. I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji. Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada... Marzanno - trzymaj się!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł. Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka. Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum. To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić coś wręcz odwrotnego. Ten pan dziennikarz chyba za dużo naoglądał się filmów trzeciej klasy, w których różni "sprawdzacze" decydują o "być albo nie być" jakiejś restauracji/jadłodajni/knajpy. Uważam jednak że ten artykuł i te wszystkie nieprzychylne opinie na tym forum odniosą wręcz przeciwny skutek do tego jaki jest celem nieprzyjaciół/konkurentów tej restauracji. Każdy będzie chciał sam osobiście się przekonać czy to prawda czy też nie, a tym bardziej obsługa i kucharze tej restauracji zrobią wszystko żeby potwierdzić tylko wysoką klasę i poziom tej kuchni. Dlatego będzie jeszcze więcej klientów niż do tej pory. W myśl zasady że prawdziwa cnota krytyk się nie boi, czy jakoś tak to było. Oliwa zawsze sprawiedliwa na wierzch wypływa, a wszystkim wątpiącym i innym zawistnikom życzę smacznego i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta. w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdegustowany napisał:
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem... widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy. I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji. Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada... Marzanno - trzymaj się!!
Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
Oj pin, to wcale nie jest śmieszne tylko prawdziwe i smutne. Staraj się czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgad, sie z recenzja. To juz nie jest dawna marzanna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś poszukuje oferty weselnej tego miejsca, kompleksowy opis macie tutaj: http://www.gdziewesele.pl/Restauracje/Siedlisko-Folkloru-Marzanna.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...