Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja \"U Hanysa” w Miłocinie (recenzja)

Utworzony przez Gelo, 27 października 2013 r. o 10:30 Powrót do artykułu
prawie 150 zl. za dwie osoby .a gdzie dzieci i nastepne 150zl.KOGO NA TO STAC SIE PYTAM!!!co sie dzieje  z zarobkami!!!! powstan ludu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lud nie ma czasu z Tobą dyskutować. Spędza niedzielę na rowerach nad Zalewem lub na spacerze po Starym Mieście, aby następnie udać się do restauracji na niedzielny obiad. A Ty pewnie spędzasz dzień przed telewizorem/komputerem irytując się na wszystko i wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam i czas od zamówienia do realizacji to totalne przegięcie. Jedno danie(pierś z kurczaka grilowana z serem i pomidorem), ludzi mało a czekałem godzinę. W smaku jedzenie wybitne, ale raczej nie mogę sobie pozwolić, żeby wpaść tam na obiad w pracy(mam 5 minut w jedną stronę), bo godzina na danie to trochę paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie 150 zl. za dwie osoby .a gdzie dzieci i nastepne 150zl.KOGO NA TO STAC SIE PYTAM!!!co sie dzieje  z zarobkami!!!! powstan ludu!!!!!
Dania raczej z górnej półki, królik, cielęcina wiec chyba cena odpowiednia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lud nie ma czasu z Tobą dyskutować. Spędza niedzielę na rowerach nad Zalewem lub na spacerze po Starym Mieście, aby następnie udać się do restauracji na niedzielny obiad. A Ty pewnie spędzasz dzień przed telewizorem/komputerem irytując się na wszystko i wszystkich.
heheh:)brawa dla Tego Pana! Co racja to racja  do restauracji trzeba mieć czas, a szybko można zjeść np. w KFC o! jest też kochany  MCDonalds :)) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie moze być, nie jest powalające. Ceny również są do przyjęcia. Niestety wystrój ale wiejski dom weselny. Czas oczekiwania to jakaś paranoja a poziom obsługi zostawię bez komentarza. Reasumując, lokal z poprawnym jedzeniem jednak słabą obsługą wystrojem oraz dla osób mających dużo czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witoldzie, boje sie jak mieszkasz  jak to jest wiejski dom weselny?  Dla mnie bomba miałam chrzciny w tym miesiącu i było świetnie, jedzenie wyśmienite i co najważniejsze moi goście bardzo zadowoleni. Pozdrawiam całą załogę Hanysa! I Jak najbardziej polecam!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne jedzenie i bardzo przyjemna atmosfera – tylko tutaj http://bistroszyperska.pl/  Zawsze chętnie tam pojawiam się. Znacie to miejsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie jedzenie! Polecam Widać, że kucharz gotuje tam z zamiłowania.Mieliśmy tam imprezke firmową co zaskoczyło Naszego szefa to cena do zaserwowanej propozycji menu. Naprawde tanio a robią to baaardzo  dobrze.  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy lokal.... Sylwester masakryczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bal walentynkowy,tragedia.Na zamówienie czekaliśmy prawie dwie godziny,alkohol i napoje po godzinie.Radzę właścicielce zatrudnić więcej ludzi na kuchni i znaleźć profesjonalną obsługę,kelnerka i biegająca za nią mała dziewczynka (chyba jej córka) to zły pomysł. op
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bal walentynkowy,tragedia.Na zamówienie czekaliśmy prawie dwie godziny,alkohol i napoje po godzinie.Radzę właścicielce zatrudnić więcej ludzi na kuchni i znaleźć profesjonalną obsługę,kelnerka i biegająca za nią mała dziewczynka (chyba jej córka) to zły pomysł. op
Pani Aniu, było zapisać się na Pakiet VIP nie czekała by Pani wtedy w ogóle, chce się zapłacić mało,  jakieś minusy być muszą... Ja byłam na tym balu w pakiecie VIP i jestem bardzo,bardzo zadowolona,jedzenie jest świetne! :) Pozdrawiam przemiłą właścicielkę Panią Kasię! :)  Renata O.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdej "du***" się nie dogodzi... ludzie chcieli by jeść świeżutkie jedzenie i najlepiej zrobione w 5 minut ale i tak sposób przechodzenia kelnerki by się nie spodobał pewnie :D Prowadzę firmę z garmażerką i wiem co to użeranie się z klientem ;/  Ludzie pomyslcie trochę zanim smarniecie w tych internetach takie pierdoły, albo osobiście rozmawiajcie z właścicielami i wyjaśnijcie te problemy, każdy przed komputerem robi się taki ą,ę a w domu wpierdzielacie barszcz z ziemniakami i och!Jakie wielkie rarytasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam i czas od zamówienia do realizacji to totalne przegięcie. Jedno danie(pierś z kurczaka grilowana z serem i pomidorem), ludzi mało a czekałem godzinę. W smaku jedzenie wybitne, ale raczej nie mogę sobie pozwolić, żeby wpaść tam na obiad w pracy(mam 5 minut w jedną stronę), bo godzina na danie to trochę paranoja.
Niedawno byłem, razem 4 osoby na obiedzie. Od złożenia zamówienia upłynęło 90 minut a drugiego dania ni widu ni słychu. W tym czasie konsumenci przy sąsiednim stoliku zdążyli zjeść obiad. No, ale może to były swojoki z tej samej wsi. Musieliśmy pojechać do konkurencji. Zupy zjedliśmy i za nie zapłaciliśmy. Wrażeń smakowych nie pamiętam ale pogotowia nie wzywaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas oczekiwania na zamówienie to lekkie przegięcie,choć smaki dobre.Byłam na komuni w tym lokalu,mało jedzenia na polmiskach,rzadko wymieniali na nowe,stół nie był bogato zastawiony.Barszcz na wedzonce kwaśny,niedobry,kurczaka nie wystarczyło dla wszystkich-kto pierwszy ten lepszy.Były 4komunię,dla właścicieli kasa niezła ale obsługa i ilość jedzenia na stołach minimalistyczna.Nie polecam tego lokalu na imprezę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas oczekiwania na zamówienie to lekkie przegięcie,choć smaki dobre.Byłam na komuni w tym lokalu,mało jedzenia na polmiskach,rzadko wymieniali na nowe,stół nie był bogato zastawiony.Barszcz na wedzonce kwaśny,niedobry,kurczaka nie wystarczyło dla wszystkich-kto pierwszy ten lepszy.Były 4komunię,dla właścicieli kasa niezła ale obsługa i ilość jedzenia na stołach minimalistyczna.Nie polecam tego lokalu na imprezę.
droga Doro,zależy jaki pakiet cenowy wzieli ludzie u ktorych pani goscila,ja bylam tam kilka razy na imprezach rodzinnych i przy pakiecie za 80 zl za osobę jedzenia było fuul,pycha i ogromne ilości,choć żeczywiście kelnerki powolne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ludzi tyle opinii, ja też z każdym przyjęciem okolicznościowym tu powracam, bo kuchnia jest mega smaczna i kelnerki i kelnerzy uśmiechnięci, czy powolni? Obsługują tak jak przystało na restauracje, nie musza przecież biegać spoceni i sapać nad klientem :)mi niczego nie brakowało. Byłem w lokalach okolicznych i ten urzekł mnie najbardziej, prowadzą młodzi ludzie, i ambitni i cały czas się uczą czegoś nowego, menu jest zmieniane i dogadzają z najmniejszym szczegółem. Ot się rozpisałem.Pozdrawiam -Człowiek z doświadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam na weselu i bardzo mi sie podobało. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Gotują wyśmieniecie. Danie podawane sa z gracją tak jak w najlepszych hotela. Stale dbają o porządek i wymieniają naczynia na bierzaco podobnie jak uzupełnianie ziemnej płyty. Bardzo mi się podobało i smakowało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizowałam chrzciny w restauracji U Hanysa i bardzo byłam zadowolona. Wszystko dopiete na ostatni guzik. Obsługa przygotowana na 100%. Dania bardzo smaczne podane sprawnie i gorące. Sala też przygotowana i ładna. Pełen profesjonalizm 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra restauracja, wspaniałe jedzenie śląskie i super obsługa. Organizowałam komunię w tym lokalu i nic nie mogę im zarzucić. Miejsce godne polecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...