Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja \"U Hanysa” w Miłocinie (recenzja)

Utworzony przez Gelo, 27 października 2013 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Smacznie i przyjemnie. Ładny lokal miła obsługa idealne miejsce na niedzielny smaczny obiad. Często tam jadam i jeszcze nigdy się nie zawiodłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo smacznie i wykwintnie, obsługa miła i zorientowane w menu. Przyjemna klimatyczna restauracja. Polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smacznie i po przystępnych cenach. Bardzo fajna restauracja z kuchnią śląską. Ładnie zzaranżowane wnetrze z klimatyczna salą. Obsługa na poziomie. jedzenie smaczne i świeze na beżaco przygotowywane. Polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubię restaurację u Hanysa. Czasami robimy soie swieto i jedzeimy z rodzinką na obiad do nich. I zawsze wszystko jest w porzadku. Super atmosfera przepyszne jedzonko i miła obsługa. Organizowałam tam tez nieweilki przyjęcie i tez było świetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko miejsce. Często wpadamy tam z rodzinka na obiad. Organizowałem tam tez swoje urodziny i wyszło bardzo dobrze. Smaczne jedzonko w odpowiednich ilościach. Bardzo miła właścicelka i świetna obsługa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubię restaurację u Hanysa. Panuje tam bardzo miła atmosfera (to pewnia duża zasługa przemiłej Pani Kasi). Świetnie tam się czujemy. Jedzonko zawsze smaczne i porsje słuszne. Organizowałam tam tez niewielką impreze i jestem bardzo zadowolona. Polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie, klimatycznie, smacznei i w przyzwoitych cenach. Organizowałam chrzciny w restauracji U Hanysa i jestem bardzo zadowolona. Pani Kasia (właścicelka) zadbała o wszystko. Bardzo smacznie gotją dania podane eleganco. Pięknie przygotowana sala. Super miejsce na pewno jeszcze nie raz tam wróćimy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często jeździmy na rodzinne obiadki do Hanysa. Gotują smacznie jest miłą atmosfera. Jest tam czysto i przyjemnie. Porcje tez są odpowiednie. Obsługa miła i zawsze poleci coś dobrego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam.Jedzenie nie jest dokładane.Kelnerki raczej bez doświadczenia, trzeba je upominać.Nikt się nie zatruł ale inaczej wyobrażałam sobie przyjęcie. Następnym razem wybiorę lokal obok... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Hanysa jest super. Organizowałam tam swoje czterdzieste urodziny i komunię córki. Pani Kasia zawsze wszystko idealnie przygotowała i dopilnowała. Mają wspaniałego kucharza. Dobrze gotuje korzysta z dobrej jakości produktów. Obsługa tez na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to prawda, że u hanysa to świetny lokal, w którym za niewielkie pieniądze można smacznie zjeść w miłej atmosferze. Ja dodam, że nasze wesele też robiliśmy u nich. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pradziwi profesjonaliści i to w każdym calu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam niedawno na małym weselu i muszę przyznać, że ujęła mnie dbałość obsługi o gości. Świetna kuchnia, czuć, że wszystko jest świeże i doprawione (nie znoszę bezsmakowych potraw). Elegancka sala z przemyślanym ustawieniem stołów. Widać, że ktoś tego pilnuje i nic nie jest zostawione przypadkowi. Mi się bardzo podobało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...