Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja \"Ulice Miasta\". Recenzja

Utworzony przez czysmakuje.blogspot.com, 31 maja 2012 r. o 15:29 Powrót do artykułu
Dobrze,że na stronie dziennika są dodawane recenzje restauracji lubelskich. Sam również zająłem się tym tematem. Polecam: czysmakuje.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że na stronie Dziennika będą ukazywać się recenzje restauracji lubelskich. Sam również zająłem się ztym tematem. Polecam: czysmakuje.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze lubiłam te recenzje - smakują może nawet lepiej niż opisywane dania;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koziołku Matołku z Koziego Grodu,kiedy znajdziesz Lubelszczyznę w Lubelskiem.Ileś razy do Waści pisałem,a Waść jest,bez honoru, bez ambicji,tumanem,któremu w głowie świta mania wielkości na temat Lubelszczyzny,którą sobie uroił,by była równa na wzór Śląska.Panie Sulisz przestań bredzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcony recenzją udałem się wczoraj na kolację do Ulic Miasta. Zamówiłem jako przystawkę wędzonego łososia z wędzonym pstrągiem serwowanego na plackach ziemniaczanych z kwaśną śmietaną. I tu pierwsze rozczarowanie. Placki twarde, więcej maki niż ziemniaków, śmietana nie kwaśna, łosoś tzw. sałatkowy czyli posiekane drobno, przesolone resztki, podobnie jak pstrąg pasujący do całego zestawu jak pięść do nosa. Ilość zadowalająca ale cóż z tego. Słabiutko. Jako danie główne zamówiłem karmazyna z szyjkami raków /sic!/. Pod grubą warstwą ryżu maleńki kawałek rybiego, nasączonego wodą fileta - ordynarna mrożonka. Zamiast raczych szyjek, kilkanaście maleńkich krewetek koktajlowych twardych jak guma. Ratowałem się michą pierogów i te były rzeczywiście ok. Na deser szarlotka na ciepło - bez zastrzeżeń. Sytuację ratowała obsługa, błyskawiczna i dyskretnie obserwująca klientów, obecna natychmiast na każde skinienie. Ogólnie słaba trója z minusem i to tylko dzięki świetnej obsłudze, pierogom i deserowi. Więcej raczej się tam nie pojawię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadarzyła się okazja na sprawdzenie lokalu, i szczerze powiem że Ulice MIasta dostały rekomendację pana Sulisza chyba nie za darmo. Życzę powodzenia w faworyzowaniu lokali które przy daniach wyzwaniach (już nie wspomiając o odmrażanych rybach co swoją drogą jest plagą w lokalach) leżą i kwiczą a przy regionalnej kuchni czy deserze wypadają ok. Kebaby też są przez pana polecane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sulisz jeszcze on żyje ?? Hmmm rekomendacja tego człowieka...... troche śmieszne , na koszt restaracji czyli za kilka dni darmowe jedzenie i alkohol dl Sulisza i jego panienek I recenzja wystawiona bardzo dobra:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy mi tam ni esmakowało roszady na kuchni i wsród kelnerow norma bylem zmuszony jesc tam kilka razy (zaproszenie innych) ale nigdy nie bylo zadowalajaco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokój "sprawdzaczu" z tymi "recenzjami". (teraz żeś bolek ? ) Stasioo wiedział co napisał. Skończyło się żarcie smarków/glutów za friko. Chyba że lubisz ryzyko...jest ryzyko jest przyjemność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam rewelacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...