Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Zielony Talerzyk w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez neron, 25 sierpnia 2013 r. o 13:49
zapłaciliśmy 110 zł,śmieszne ty nidy nie płacisz więc nie kłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co znaczy mieć coś w odwodzie??? "Nie ukrywam, że w odwodzie mieliśmy desery."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm czyżby jedzenie z soczkiem jabłkowym bez procentów nie smakowało już tak dobrze? :D  
"Ziemniaki po marokańsku” za 17 zł. Ponieważ została ostatnia porcja – zamówiliśmy je na spółkę. Zależało nam na lekkości – poprosiliśmy, żeby danie było bez ziemniaków.
  ??? ...yyyyyyyyy, bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dobrze czytam to jest to restauracja Ziejony Talerzyk.Chyba,że źle widzę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, jak zamówić można danie" ziemniaki po marokańsku" bez ziemniaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, jak zamówić można danie" ziemniaki po marokańsku" bez ziemniaków?
profesjonalni recenzenci kulinarni ;))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamówili "zmieniki po marokańsku" i jak napisali cyt "poprosiliśmy, żeby danie było bez ziemniaków" to przepraszam co było po markońsku jak miały byc ziemniaki a ich nie było?? Czy ten artykuł pisał ktoś po szuwarku??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my polecamy ich ciasto marchewkowe :) . Warto wracać, bo menu często się zmienia i nigdy nie jest nudne.   http://czysmakuje.blogspot.com/2012/10/zielony-talerzyk-wymaga-powrotu.html      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiacie się ziemniaków po meksykańsku bez ziemniaków a czy nigdy nie piliście herbaty z arakiem bez herbaty bądź whiski z wodą bez wody ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważna informacja: wystrój tej niby-restauracji skandaliczny. Jawna profanacja katolickich symboli religijnych na scianach! Najlepsze rozwiązanie to bojkot tej antypolskiej budy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skusiłam się kiedyś... Że niby zdrowa żywność, ciekawe miejsce. Z ciekawostek to tylko duży wybór piw. Po zamówionej sałatce, już nie pamiętam dokładnie jakiej, praktycznie z miejsca dostałam uczulania – sałata albo niedomyta, albo z chemią... I prawdę mówiąc za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Wiele hałasu o nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skusiłam się kiedyś... Że niby zdrowa żywność, ciekawe miejsce. Z ciekawostek to tylko duży wybór piw. Po zamówionej sałatce, już nie pamiętam dokładnie jakiej, praktycznie z miejsca dostałam uczulania – sałata albo niedomyta, albo z chemią... I prawdę mówiąc za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Wiele hałasu o nic.
...też to miałam - torsje i defekacja, omijam ten wyszynk szerokim kregiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...też to miałam - torsje i defekacja, omijam ten wyszynk szerokim kregiem.
Głupiemu wszystko szkodzi :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupiemu wszystko szkodzi :lol:
Mądra inaczej wszystko przełknie - smacznego :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez nie wspominam dobrze. Zupa dyniowa nie do przełknięcia a tarta z koziego sera... Co cóż z tarta nic wspólnego nie miała ale ale przejeżdżałem temtendy ostatnio i z tego co zauważyłam zielony talerzyk już nie istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...