Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

romantyczna kolacja

Utworzony przez zdibier, 7 marca 2014 r. o 15:35
Podajcie pomysły na romantyczną kolację dla żony: ) Chciałbym  jej zrobić niespodziankę, ale niestety nigdy wcześniej nie organizowałem tego typu kolacji. Może z własnego doświadczenia coś polecicie? Mamy z żoną po 24 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie pomysły na romantyczną kolację dla żony: ) Chciałbym  jej zrobić niespodziankę, ale niestety nigdy wcześniej nie organizowałem tego typu kolacji. Może z własnego doświadczenia coś polecicie? Mamy z żoną po 24 lata.
Proponuję filet z kurczaka w ziołach podany z makaronem. osobiście uwielbiam takie zestawienie. wino tylko czerwone. Ostatnio piłam Castra Rubra Dominant z Domu Wina. Bardzo przyjemne wino=). Każda kobieta to lubi. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre danie to Ravioli znajdź przepis na internecie można go przyrządzić na różne sposoby i z różnymi składnikami uniwersalne pyszne danie, do tego świeczki na stole jakaś zaprawka i jest moc romantycznej kolacji. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadoma sprawa, że trzeba zrobić klimacik ;) Świece, nastrojowa muzyczka. Ravioli jest mega fajnym daniem ale trzeba umieć je zrobić ;) Najważniejsze to nie spalić kuchni :D A jak jesteś noga w gotowaniu to kino potem kolacyjka w jakieś fajnej knajpie no i wynająć pokój w hotelu ;) Jeśli wiesz co mam na myśli :D A tak na poważnie to kolacyjka w domu jest chyba najlepszą opcją :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój pomysł jest bardziej pod mojego meża niź pode mnie ale taka już jestem:) Serwuję na taką kolację zawsze carbonare i zajadamy jak z bajki zakochany kundel:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzę , że same makarony królują wiec i ja wtrące, penne z krczakiem, brokułem i śmietana 30, pycha:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Makarony są bardzo romantyczne bo oglądajac różne filmy przeważnie w tak romantycznych scenach jedza makaron.Wtedy wykreowała nam się myśl "romatyczy-makaron" wiec kazdy teraz daje makaron zamiast ziemniaków(w sumie to było by nawet dziwne jak robisz kolację powiedzmy na dworze,a Ty przynosisz garnek z ziemniakami ;D)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponował bym kolacje przy świecach i płatkach róż. Pomysły na kolacje znajdziesz na dobrych stronach kulinarnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy co kto lubi, ja proponuje filet z piersi kurczaka w sosie smietanowo ziołowym z odrobiną bazyli na wierzchu prezentuje się świetnie a smakuje jeszcze lepiej do tego ładny wystrój pomieszczenia i tworzymy atmosfere idealną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje polędwiczki wieprzowe (chyba że masz troszkę pieniędzy odłożone to wołowe) z sosem kurkowym ewentualnie borowikowym. Do tego pieczone ziemniaczki i lekka sałatka. Plus dobre wino, na pewno będzie zadowolona :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie idealny na romantyczną kolację jest pieczony łosoś z pieczonymi ziemniaczkami i jakąś lekką sałatką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestia tego do jakiego mięsa, jakie będą dodatki. Prosta zasada mówi, że białe mięso to białe wino, czerwone --> czerwone. Słodycze - wina różowe. Żeby dobrać idealnie to już trzeba mieć pojęcie, a najłatwiej po prostu załatwić to w sklepie winiarskim. W Centrum Wina podają mi konkretne wino pasujące do potraw. Mnie akurat testowanie dopasowania win średnio odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem w skład powinny wchodzić jakieś afrodyzjaki, niezbędny jawi się imbir, krewetki oraz wino, które jest najzdrowsze spośród alkoholi. Koniecznie zadbaj o nastrój, świece od lat wprowadzają klimat ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co? chcesz konkretny przepis na romantyczną kolacje? Każdy wie jak to wygląda, Pyszne danie, deser, świece, kwiaty i dobry film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przystawkę może roladki łososiowo-serowe, na danie główne jakiś dobry makaron a na deser coś z malinami lub truskawkami :) Np deser z malinami i serkiem mascarpone ;) Roladki łososiowo-serowe są według mnie świetne, sprawdzony przepis sobie obczaj na stronce przepisy.ancymonki.pl - ja robiłem z tego przepisy i wyszły ekstra. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam przepis na sałatkę z rzodkiewką, rictottą i sosem z pasty tahini - sądzę, że byłaby idealna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lekkie, musujące wino plus sery i owoce ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli jesteś laikiem w kuchni to mozesz przyrządzić roladki z piersi kurczaka :) Pierś kroisz na dość cienkie płaty +sól i pieprz, układasz plasterek sera i kawałek papryki, zawijasz, spinasz wykałaczkami, obsypujesz papryka słodką i troche przyprawy do kurcza, smażysz na patelni :) Pysznie smakuje ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pstrąg? Ja ostatnio robiłam z sosem pieprzowym i był pycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrób coś prostego, ale oryginalnego. Wszędzie ten kurczak i kurczak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...