Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sok z buraka: 7 smacznych dań z burakiem w roli głównej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2017 r. o 22:08 Powrót do artykułu
Kto zna przepis na babkę z buraków. Moja mama piekła a nie zainteresowałam się jak to robi, a tera już mamy nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja preferuję Barszcz Łęczyński, ukraiński jest zadziwiająco podobny do łęczyńskiego, ale 100% składu wyrosło, zostało wydobyte i wyhodowane w Łęcznej i jej okolicach, i są pewne różnice. Wigilia bez barszczu łęczyńskiego to jak wigilia bez choinki, karpia, śledzia, bez śniegu, oraz co najstraszniejsze bez bliskich. Tylko Barszcz łęczyński, z Łęcznej! Inne to strata czasu i buraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrzucić granat na jakikolwiek sektor kiboli i jest sałatka z burakow hue hue piaaard.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buraka razem z innymi warzywami wykorzystuję do soków jako uzupełnienie diety. piję soki wg. porad ***s://***terapiasokami.pl/uzdrawiajacy-sok-z-buraka. myślę, że lepiej zachować witaminy i enzymy robiąc soki z buraka niż go gotować. piję soki wyciskane w wyciskarce wolnoobrotowej od kilku lat i sobie chwalę. dobre zdrowie i wigor jest tego potwierdzeniem. same soki są pyszne. jeszcze lubię sok z kiszonego buraka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja znowu przygotowuję sobie koktajl z buraków z prepisu  ***piwniczanka.pl/zdrowekoktajle/koktajl-z-buraka.html  taka szklanka witamin przed kolacją w ramach podwieczorku znakomicie detoksykuje organizm z całego dnia. a dodana woda mineralna piwniczanka wzbogaca nie tylko smak, ale też metabolizm dzięki zawartości cennych pierwiastków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam osobiście pyszną sałtkę z pieczonym burakiem. Ja robię ją z mieszanki sałat, pieczonego buraka, sera fety, pomarańczy i ziaren np. słonecznika, czasem daję sezam, oczywiście prażone. Buraka najlepiej chwilę podgotwać tak 15 min max. Potem wyciagnać z wody, posypać pieprzem ziołowym i piec w piekarniku. Najlepiej pokroić go przed gotowaniem w male plasterki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...