Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na zbieraniu miałby lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coz.patrzac na niego odrazu.sie odechciewa jedzenia.znam go z opowiesci.znajomej studentki.oblesny cham i tyle.nie tknelabym nic u niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na pana mówicie "super zbieracz", a nie z imienia i nazwiska. To poniżające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu trzymaj sie, ja i moje dzieci w liczbie 12 jak apistoli bedziemy jedli u ciebie 2 razy w tyg kebaby, nie dawaj sie krytykantom, masz talent kulinarny i jestes lubiany i szanowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kolesia na kebab moze przyjdę do "prawdziwego polaka" nigdy. Dlaczego? Bo nie lubię donosicieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś takiego a ta włascicielka kebabu w Lublinie przy ulicy .... taka miła taka dobra i pozbyc sie chciała konkurencji ? Lublin jest za mały na kolejne lokale z kebabem ? Nie bójcie sie,jak wam nie wyjdzie to do pośredniaka i roboty w fabryce za najniższa krajową na 3 zmiany i pomalutku przez lata sie kredycik spłaci :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co może ma sobie pozwolic żeby jechali po nim w internecie ? Jak chce zachować wrażenie czystego to kasuje a nie tu beda mu wypisywac że taki i taki jak cos jest niewygodne to sie to usuwa :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki zbierał sobie butelki ok, ale litości jak ten gość ma przygotowywać jedzenie, wystarczy na niego popatrzeć, brudne ciuchy, brudne włosy, jeżdzi po śmietnikach, drapie się po tyłku a za 15 minut przyrządza kebaba. Nie wiem jak nisko trzeba upaść , żeby jeść kebaby u tego typa, ale studenci to chyba i gow by zjedli jakby było o 1 zł tansze. Dla mnie masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagoda5x.oferty-kredytowe.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...