Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świąteczne przysmaki: Przepisy lubelskich restauratorów

Utworzony przez moher, 21 grudnia 2013 r. o 22:11 Powrót do artykułu
Niech te tatuowane ziutki maja trochę szacunku dla swoich mam i bać  oraz nasz wszystkich i nie pouczja nas co i jak mamy przygootowac na Świeta Bożego Narodzenia. Niech przygotują coś dobrego w ciszy i spokoju dla swoich patchworkowych rodzin a nam dadzą spokój. Przez setki lat radziliśmy sobie bez ich "cennych" rad i damy rade dalej. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia  !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekałem na ten ból doopy który prezentuje szanowny troll "moher" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobre rady zawsze w cenie". Niedobrze mi się robi od tych wszystkich "profesorów" gotowania. W telewizji wszędzie gotują, w gazetach gotują, a na dodatek każą kupować swoje "autorskie" książki z przepisami. ...................... A najśmieszniejsi są właśnie knajpiarze. Jak klient przyjdzie coś do nich zjeść to i tak jest to przygotowywane z najtańszych półproduktów i torebek, w cenie od minimum 30 zł wzwyż za byle danie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam znalazłem stronę z najlepszym poradnikiem w sieci o zarabianiu kasy.POLECAM ,skorzystaj i ty : http://goo.gl/Wq90lh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...