Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...a więc gramy! Drugiej takiej imprezy charytatywnej nie ma, ani w Europie, ani na świecie. Córka z synek kolejny (czwarty) już raz bierze udział w kweście! Tym razem bez mojej i małżonka opieki, ponieważ dzieciaki stały się na tyle dorosłe, aby samemu sobie poradzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a więc gramy! Drugiej takiej imprezy charytatywnej nie ma, ani w Europie, ani na świecie. Córka z synek kolejny (czwarty) już raz bierze udział w kweście! Tym razem  bez mojej i małżonka opieki, ponieważ dzieciaki stały się na tyle dorosłe, aby samemu  sobie poradzić!
  Kobieto bierz chłopa i graj z dziećmi , bo Złoty Melon, Mrowka Cała swieca pustkami i z czego filantrop Juras się nschapie a rodzina duża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I sutener owsik wysyła te dziewczyny na ulice aby pracowały dla niego i zbierały kasę od naiwnych lub głupich klientów. A Alfons siedzi potem i przelicza kaskę którą zebrały dla niego. Głupie jest to społeczeństwo które daje się manipulować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-->> GRAJTA CO CHCETA :)   Były marszałek województwa podkarpackiego z PSL Mirosław Karapyta, został skazany na karę 4 lat pozbawienia wolności. Karapyta był oskarżony m.in. o gwałt oraz korupcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem nic nie dam. Dlatego, bo okazuje się, że przekazany sprzęt do szpitali jest na wynajmie tej niby orkiestry. Nie rozumiem tego - jak można dawać, a potem zabierać. Takie przypadki się zdarzają. Jeśli ja będę zbierał na coś i kupię coś dla kogoś to mam uważać, że to jest moja własność??.Czy może jest to zawłaszczenie mienia społecznego??. Nie rozumiem- może ktoś mnie "oświeci"?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napełni się złoty melon, mrówka cała itd. Juras kupi landrowery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę to już nie wiadomo do końca czy to granie to nie jest granie w h...a !?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gońcie się razem z tym swoim Owsikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Setki otumanionych wrzawą wolontariuszy! Włącznie myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie to co kiedyś. Teraz za bardzo upolityczniona ta impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby biura pisowskich politykow dzialaly w weekendy? Czy głodni stołków klakierzy nawrt przy takiej okazji muszą szczuć? A może wania ze wschodu wam płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów będą napastować ludzi idących do Kościoła,won na szajstok do napitych,naćpanych,utaplanych w błocku robiących co chcą ! Osikowa sraka do łba bezmózgiej dzieciarni.Pretekst do niezłej prowizji dla synia mielicjanta,co nie wie co to uczciwa robota.Koleś kijowskiego.Ile puszek trza na nofego LAND ROFERA owsika ? W normalnym kraju nie trzeba fundować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspomagam orkiestrę każdego roku, a od dwóch lat podwójnie. Zaś po obejrzeniu tej chamskiej animacji w TVP-info w tym roku dam potrójnie! Mam wielki szacunek do tego co robi Owsiak i czym bardziej obrzydliwszy hejt na niego spada tym czuje większą konieczność okazania mu wsparcia. Na pohybel hejterom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny tępy  troll otumaniony przez media szczerbatego :) na nic wasze szczekanie, będzie kolejny rekord !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras to stary cwaniak - landrowery, podróże, wysokie dochody dla rodziny, krewnych i znajomych, interesy niejasne, upolitycznienie, tak wygląda ta cała orkiestra, blask minął, dziadostwo się wlało, mrówka cała, złote melony, dziwne przelewy i sprawozdania, złote kokosy i robienie ludzi w wała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nasz najukochańszy puławski prezydent miasta Paweł Maj popiera Orkiestrę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może bym coś dał, ale zastanawia mnie dlaczego "dyrygent" nie pozwala na kontrolę tej firmy?. Widocznie ma coś do ukrycia przed tymi ,którzy dają. Nie jest wiarygodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serce rośnie, jak widzi się coraz większe zaangażowanie ludzi, szczegolnie młodych w akcji zbierania pieniędzy na tak szczytny cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś glupcem, nikt Cię nie oświeci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wpłacam tylko na ,,pewne'' organizacje charytatywne....Owsiak takim nie jest..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...