Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arystokraci z bliska. Otwarcie sezonu w Muzeum Czartoryskich w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 maja 2017 r. o 18:49 Powrót do artykułu
Bomba! Wspaniała inicjatywa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się przejdę do Parku! :) Ciekawe czy pustelnik też będzie? Mogliby też odtworzyć, w jaki sposób przyrządzali wtedy kawę i inne potrawy ...bez konserwantów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy biedni, niedożywieni chłopi będa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, inni robią to na co dzień, a w prowincjonalnych Puławach wielkie otwarcie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie na codzień? w Jakich muzeach niby? Mi się podobało! Osoba ,która to wymyśliła bije wszystkich! Nie było tu niczego takiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie też mega!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za otwarcie muzeum było 14.05.17. około15.00 w Pałacu, bo nie ma tego w powyższym artykule. Byłam w parku, a dwóch Panów kierowało ludzi (zapewne zaproszonych gości) do wejścia na imprezę.Czy dla mas był 12.05. a dla SWOICH 14.05.17 r.? Taka myśl mnie "przeraża", jeżeli tak to za czyje pieniądze? Może to nowy typ PARTYJNEJ KULTURY w Puławach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz? Jest lepszy i gorszy sort.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...