Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budka Suflera w grudniu w Hali Globus w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2019 r. o 15:04 Powrót do artykułu
A Pan Cugowski został na lodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa Budka to z Cugowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert, a plakat jak z filmu o zombiakach :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez nie ma już Budki Suflera, były koncert pożegnalny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem już na Globusie na koncercie Budki - to był koncert pożegnalny, i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Cugowski jest panisko, bo ma Zespół Mistrzów (Cezary Konrad na perkusji!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze nikt tam nie pojdzie. Budka Suflera to Krzysztof Cugowski, a to na zdjeciu to nie wiadomo co to jest. Gdyby mieli troche honoru, to by zalozyli swoj nowy zespol. Chca ro bic kase tylko na pracy K.Cugowskiego. R. Lipko przeciez zalozyl biusines z wodka I co? przepil? Watroba siadla? Cale zycie jechal tylko na przekretach, mowie o muzyce. Ten czlowiek jest nikim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze przeboje Budki Suflera powstały bez Cugowskiego. A jego przeloty głos jakoś mnie nigdy nie przekonywał a twarz klasycznego pijaka wręcz zniechęcała. Gostek ma pretensje o emeryturę a nie płacił składek i za 300 zł emerytury kształci syna w Wielkiej Brytanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...