Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dania z całego świata w jednym miejscu. Zlot foodtrucków w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 września 2019 r. o 21:53 Powrót do artykułu
Ile kosztuje wynajęcie mariny na tego typu biznesy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztuje wynajęcie mariny na tego typu biznesy?
 Nic - to jest publiczne za unijne ukradzione Nam...  Ale źle się czuję... Nie no koniec z tym cyrkiem. Wystarczy już. Trzeba się zebrać w kupę i nie dopuszczać tych pedalników do opinii - musimy ich zniszczyć - tak samo jak tych co sprzedają garnki i naciągają i oszukują emerytów. Tak samo jak innych oszustów - co ja jestem tylko jeden sam jeden w tym mieście ? Dlaczego się zgadzacie na takie traktowanie co ? po co ja szyby wy...ardalałem ze sklepów z dopalaczmi ? kto ich gonił fizycznie ? Gdzie do jasnej gruźlicy byli wtedy mężczyźni i ojcowie co ?!  ja to odchorowałem - ale pukim żyw - zrobię wszystko żeby ochronić tą Naszą 50 tysięczną społeczność - bo jeśli by ktoś nie wiedział - to nikt o Nas nie dba i nikt Nas już nie chroni. Krew za życie. Rozumiecie już stado moich kózek ? Nikt się za Nami nie wstawi jeśli sami ich nie zniszczymy. Musimy ich zniszczyć - nie mamy innego wyboru - już się dobierają do Waszych i Moich... choć ja jeszcze nie mam - ale do Waszych "tych i innych" w taki a taki sposób - oni już tu są.  WOJNA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za chore komentarze. Psychiatria w naszym kraju upadła, a powinna kwitnąć, bo jak widać po komentarzach potrzebujących przybywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za chore komentarze. Psychiatria w naszym kraju upadła, a powinna kwitnąć, bo jak widać po komentarzach potrzebujących przybywa.
 to nie psychiatria - tylko świadoma niemiecka socjotechnika destrukcji oddolnej. Każde miejsce i każdy czas jest właściwy aby o tym mówić - Pederaści łapska precz od dzieci !!! Zakaz pedałowania ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pierwszym bojówkarzem przeciw temu co się zadziało w moim mieście. Nie na pierwszym polu. W pewnym momencie ruszę do ataku . Ja jedno tylko skinienie jestem gotowy przelać krew za dobre imię miasta.  Pedofilom, pedałom, obcej kulturze mówię NIE ! Kocham prawą stronę i tak zagłosuję - a całą resztę - nie chcę na was patrzeć gnidy - wypadajcie z mojego zasięgu. Będę torpedował jak tylko umiem, potrafię i mogę. Nie liczę na wsparcie - ja to robię dla siebie - bez partyjnie . Wilki i lisy krążą dookoła. Czekaj no niech ..... nie mogę napisać dalej bo pójdę do więzienia - ale moja myśl odnosiła się w stosunku do uśpionych rodzin lewej strony mocy - a niech no .... jeden z drugim to tamto i owamto z tą i z z tamtym - a zobaczycie czym się kończy folgowanie pederastom.  Ja nikomu tego w życiu nie życzę - najgorszemu wrogowi - dlatego dam się zjarać żywcem za Was - co jeszcze nie wiecie czym to grozi - do czego zmierza obecna polityka.  Koniec i kropka. Albo żyjemy normalnie - albo poleje się NIEWINNA krew. Dziękuje za uwagę i poświęcony mi czas. Myślę że ta wypowiedź broni się sama za siebie. To Nasze Prawdziwe Życie - TU i TERAZ.  Prawo i Sprawiedliwość Na zawsze w moim serduszku.   Bardzo Wam Państwo dziękuję za ostatni pokaz siły - można Wam ufać. Jesteście z Nami - z ludźmi. To wspaniałe jaką klasę pokazaliście !  Tego właśnie potrzebowałem.  Oleju w piecu na zimę nie zabraknie.
 Ja pie...le ale masz odjazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontentom dziękujemy jeść gównaaa z pod siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Food Track oh yeah . Cool. I will be there to stuff my stomach and to empty my wallet..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa co pisze, że "Jestem pierwszym bojówkarzem przeciw temu co się zadziało w moim mieście. "..... Pierwszy krok jaki musisz zrobić, to przeanalizować pismo świete, tam piszą coś o miłości bliźniego. Proponuje jednak zacząć od psychiatry, choć marne szanse na leczenie to widze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...