Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Janowca 2019. Dwa dni atrakcji [program]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2019 r. o 21:24 Powrót do artykułu
Zamiast robić jakieś festyny to może wójt nierob gedek i jego banda nierobow z gminy jakieś inwestycje poczyniliby w gminie. Bzdurne wydawanie pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy troll z ciebie gościu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Ciebie typowy wiesniak co zadowoli się bzdurnym festynem. Prostackie myslenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja są ważniejsze sprawy niż festyny. Budżet ten można lepiej zainwestowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmmm z tego co wiemm został wybrany  w wyborach, macie radę wiec raczej sam decyzji o wszytskim nie jest w stanie podjąć. Ja nie jestem  z waszych okolic ale takie  gadania są wszędzie  a do wyborów  albo się nie chce  iść  albo opozycja  jeszcze  gorsze perspektywy  przedstawia. Wasza  gmina ciągnie  chyba zyski z turystyki  - takie rzeczy sporo osób przyciągają - a jest do czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z punktu widzenia urzędnika z gminy lepiej mu zorganizować festyn imprezę pod chmurką aniżeli jakąś poważna inwestycje. Festyn prostota jakieś grajki piwo 3,5% za 7 zł, kiełbasa z ketxhupem za 10 zł zjeżdżalnia dla najmłodszych popkorn itp. Inwestycja to już coś poważniejszego niekiedy trzeba 10 pism napisać co pomyśleć wysilic się. Można błędy popełnić wtedy ludzie gadają. Więc lepiej zrobić suwerenowi prosty festyn niż coś bardziej wymagającego. Patrząc po komentarzach ludzi zadowolą się festynem dlatego żaden urzędnik samorządowy specjalnie wysilać się nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czytacie co piszecie? Po pierwsze to w każdej gminie w Polsce jest co najmniej jeden festyn w roku, a powinno być więcej! Po drugie wiem jakie dokładnie pieniądze idą na zorganizowanie takiego festynu i uwierzcie mi że to są bardzo małe koszty. Nie wystarczyło by tych pieniędzy na wyremontowanie nawet jednego metra drogi więc niech wam żal dupy nie ściska bo to kropla w morzu... Wiem że wolelibyście żeby zamiast festynu te pieniądze rozdano Wam, dostalibyście po złotówce na "chałupe", a zamiast pójść w niedziele i zaczerpnąć trochę tradycji orajta se te wasze pola bo na tygodniu za mało czasu żeby wszystko obrobić, tylko słomę z butów wywalcie trolle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...