Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dom weselny na 250 osób - SONATINA

Utworzony przez Gość, 29 listopada 2012 r. o 14:36
Dziwią mnie złe opinie o ich jedzeniu, mi tam wszystko smakowało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie bierz Sonatinę. I tak nie znajdziesz lepszej i bardziej profesjonalnej sali w tym Lublinie. Ja jestem z pod Krakowa. Moja żona już z Lublina. Zawiedziony byłem trochę poziomem sal weselnych w Lublinie, a Sonatina wypadła najlepiej, na szczęściej wszystko się świetnie udało, dobrze, że chociaż jedną salę profesjonalną i naprawdę ładną macie w tym regionie : )
Nie zgodzę się, że lubelskie sale są na gorszym poziomie... jest dużo fajnych lokali. Sonatina spoko jest, ale dla każdemu się co innego podoba w sumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpinam się pod pozytywną opinię, zwłaszcza, że na co dzień można u nich zamówić catering :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Catering smakowity. Pracuję w Lublinie i często zamawiamy z Sonatiny do biura :) na dodatek dostawa gratis na terenie Lublina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Catering smakowity. Pracuję w Lublinie i często zamawiamy z Sonatiny do biura :) na dodatek dostawa gratis na terenie Lublina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee tam, nie przesadzajcie, lokal dobry jak inne, owszem jest elegancki i jest taniej niż w innych miejscach o tym standardzie, ale jest w Dominowie i to trochę niewygodne dla ludzi z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ostatnio na weselu w Avangardzie właśnie w dominowie i wcale nie było to daleko. Mają własny plac zabaw dla dzieci i były pokoje dla gości. Co do jedzeniu to się najadłem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na weselu w Sonatinie mają piękną salę :D:D .  Wybawiłam sie za wszystkie czasy hah :) Co do jedzenia zgodzę sie ze jest naprawde smaczne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sonatina jest bardzo elegancka i smaczna ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...