Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Drogówka": Czy Smarzowski przegiął? (recenzja)

Utworzony przez Infer, 3 lutego 2013 r. o 00:47
Jedyny zarzut to za malo Trzaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ostry seks, bijatyka, upadek moralności. Wszystko podlane litrami wódki i niezliczoną ilością bluzgów. No i sprawdziło się, ale z tą różnicą, że wszystko tu pasuje i ani przez chwilę nie czułem, że ktoś rzuca "ku***m" na siłę" To jest samo życie nic nie jest upiększone bo tak wygląda rzeczywistość w tym kręgu zawodowym, wiele rzeczy jeszcze bym dodał ale po co. Drugą stroną medalu jest fakt, że w policji pracuje też wielu - większość ludzi uczciwych zasługujących na szcunek, a te mendy osrywają także i ich autorytet. Żenujący obraz tej chołoty policyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadzac po opisie, po zwiastunach i doswiadczeniu mysle, ze powstala kolejna szmira starajaca sie pokazac swiat, o ktorym autor nie ma pojecia. polskie kino dawno przestalo istniec. juz nie kreci sie dobrych filmow. Rezyserzy zamiast nakrecic film ciekawy i wciagajacy staraja sie tylko zaszokowac publicznosc seksem i przeklenstwami... beznadzieja. Z Polskich produkcji warto poogladac filmy tzw "kina niezaleznego" tylko, nurt mainstreamowy sie wypalil i poza spora iloscia przeklenst nie dojrzy sie zadnej fabuly, jakiejs opowiesci czy przeslania. Na dodatek aktorzy grajacy na poziomie tych od Malinowskiego czy Anny Marii Wesolowskiej. Dretwe, sztucznie, nieistniejace w realnym swiecie dialogi. Przykro, ale trzeba sobie uzmyslowic wreszcie, ze na 99,9% przypadkow polskich filmow nie ma sensu tracic czasu i z tym filmem jest tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z kinomaniakiem w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film doskonały,fakty i tylko fakty mozna powiedzieć.Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moj maz jest policjantem i wiele faktów to niestety prawda, jednak niektóre wątki są zmyślone i naciągane....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiola napisał:
moj maz jest policjantem i wiele faktów to niestety prawda, jednak niektóre wątki są zmyślone i naciągane....
Masz na myśli zmyślone wizyty panów policjantów w burdelach ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadek polskiego kina :-( Śmieć nad śmiecie. Film dla tępaków, przygłupów i kiboli.Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Kina świecą pustkami, ale oczywiście krytycy filmowi robią co mogą , aby zachęcić do oglądania tego bagna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pan Smarzowski,brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Upadek polskiego kina :-( Śmieć nad śmiecie. Film dla tępaków, przygłupów i kiboli.Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Kina świecą pustkami, ale oczywiście krytycy filmowi robią co mogą , aby zachęcić do oglądania tego bagna.
Trochę piszesz nie prawdę, akurat na ten film są pełne kina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iza napisał:
Trochę piszesz nie prawdę, akurat na ten film są pełne kina
...chyba że takich jak ty, co mają trudności z poprawną polszczyzną (składnią/stylistyką/sensem). Czy na co dzień też tak mówisz ? ...a seplenis psy tym tes ? Jaki poziom filmu, to i taka widownia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaki poziom filmu, to i taka widownia.
I o to chodzi. Potem jeden z drugim jełop wypisują gdzie popadnie HWDP (dlaczego H, to tylko ci idioci wiedzą), a jak coś się stanie to z płaczem "gdzie była Policja?!". Niespełna rozumu trzeba być, żeby ten film porównywać z życiem. A krytycy jak to krytycy, weźmie jeden z drugim śmierdzącą skarpetę i będzie się rozwodził nad jej cudownym aromatem przypominającym mu dzieciństwo spędzone na zbieraniu do torebek psich kup spod bloku. Ale to są ludzie "kulturalni", wielkie autorytety, znające życie jednostki, którym "motłoch" sprzeciwić się nie może. A prawda jest taka, że pościg samochodowy w Modzie na Sukces będzie o wiele lepiej zrobiony niż w takim HICIE jak Drogówka wielkiego reżyszerza Smarzowskiego, który najbardziej znany jest z ogłupiających seriali Na wspólnej i Brzydula. Doprawdy zdumiewające osiągnięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty kinomaniak jestes pewnie fanem filmów polskich "pokaz kotku co masz w srodku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No akurat o tym filmie tez się krytycy wypowiadali dobrze, a wiadomo jaki był. Jestem fanem różnych filmów (ostatnio węgierskie i rumuńskie mnie zainteresowały) w tym także produkcji komercyjnych i tych nieco bardziej artystycznych. Możesz uważać jak chcesz, bo masz do tego prawo a nawet obowiązek, ale ja uważam tak, jak napisałem w poprzednich wiadomościach. Dobre polskie kino zakończyło się. Obecnie nie ma praktycznie nic do obejrzenia z głównego nurtu i ten film jest doskonałym tego przykładem. Poszedłem, obejrzałem i zapomniałem. Strata czasu i pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny film zapewne będzie opowiadał o "prawdziwym życiu" Żydów lub homoseksualistów i ich wielkie udręczenie w naszym kraju, ewentualnie film fabularny o życiu księży pedofilów i pokazanie tego jako normę społeczną. Taka tematyka na pewno da filmom górę nagród i same pozytywne komentarze wśród "krytyków". To jest chore! Dzięki takim obrazom wszyscy dookoła mają piękny obraz Polski i ludzi tu żyjących. Z tego gniota warto tylko zapamiętać grę Andrzeja Grabowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry film, pokazujący polskie realia bez upiększania, po prostu z życia wzięte a ten cały wulgaryzm i chlanie wódy, dziwki pokazuję dosadnie realizm tego dzieła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film bardzo dobry . pokazany wielki przeręt i tak jak jest ! sztur zagrał bardzo dobrze! pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj i ledwo zdążyłem zanim zabraklo miejsc. Cały czas są sale oblegane na ten film. A o filmie ? Polecam. To nie jest komedia. To dramat i pokazana prawda jaka funkcjonuje w tym zawodzie. Trochę przerysowana ale to tylko film. Myśle że teraz może jest troche inaczej ale jeszcze kilka lat temu tak to funkcjonowało . Film świetnie pokazuje powiązania policji prokuratorów i posłów. Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przegiął??? Pewnie, że przegiął jak zwykle...uwielbiam Smarzowskiego za przeginanie w takim stylu...film jak zwykle pozbawiony kompromisów, film albo się spodoba albo nie. Po ostatnim Jego filmie "RÓŻA" i wcześniejszej lekturze o podobnej tematyce, wracając do domu nie mogłam wydusić z siebie słowa, miazga totalna. Po obejrzeniu "Drogówki" zareagowałam podobnie...no cóż, nie mogę się doczekać następnego Jego filmu, choć istnieje ryzyko, że całkiem zaniemówię) Czekam jednak z niecierpliwością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj byłam w kinie i widziałam. Kino pełne po brzegi. Film nie ujął mnie. Lubię kino Smarzowskiego - "Wesele", "Dom zły" itd., ale to co zobaczyłam zwaliło z nóg: przekleństwa, golizna, alkohol. Przerysowane, przekolorowane, grubo naciągane. Film po prostu mnie zmęczył. Reklama czyni cuda. Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...