Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europe w Polsce: Koncert w Lublinie (dojazd, program)

Utworzony przez olo2, 20 lipca 2010 r. o 14:51
Aja mam pytanie ile pomieści plac zamkowy ludzi bo to chyba mały przypał jak na taki koncert tak znanej grupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Czy można w pobliżu placu, na którym odbędzie sie koncert zostawić samochód w bezpiecznym miejscu, a jak nie to moze gdzieś dalej? Bo wybieram się właśnie samochodę. Z góry dziekuję za pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na koncercie LED Inwazja wystawi dwa a może nawet trzy ekrany diodowe. Także nawet dla tych którzy będą stali gdzieś daleko z tyłu wydarzenia ze sceny będą dobrze widoczne. Zapraszamy na koncerty w sobotę i niedzielę Zespół LED Inwazja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gusia~ napisał:
Mam pytanie. Czy można w pobliżu placu, na którym odbędzie sie koncert zostawić samochód w bezpiecznym miejscu, a jak nie to moze gdzieś dalej? Bo wybieram się właśnie samochodę. Z góry dziekuję za pomoc.
Można - wszędzie w koło placu można w miarę bezpiecznie zostawić samochód. No może tylko nie na podwalu, ale generalnie parking przy targu o ile załapiesz się na wolne miejsce jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak bedzie z komunikacja miejska przed i po koncercie ,moze znowu kapeny podstawia zamiast przegubow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo2 napisał:
Aja mam pytanie ile pomieści plac zamkowy ludzi bo to chyba mały przypał jak na taki koncert tak znanej grupy.
35 TYS TO MAX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo2 napisał:
Aja mam pytanie ile pomieści plac zamkowy ludzi bo to chyba mały przypał jak na taki koncert tak znanej grupy.
Nad tym samym się zastanawiałem. Widzę w artykule mapki dojazdu z różnych miast do Lublina i ciekaw jestem gdzie..... gdzie oni mają się pomieścić. Wiadomo jaki jest plac zamkowy do tego scena, płotki ochronne a sympatycy na targu i dworcu PKS.... Założę się że po koncercie będzie można powiedzieć: "Miało być tak fajnie a wyszło jak zwykle". Pomimo wszystko powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europe to klasa swiatowa.Najlepszy zespoł.Mają najpiekniejsze ballady na swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
led inwazja napisał:
Na koncercie LED Inwazja wystawi dwa a może nawet trzy ekrany diodowe. Także nawet dla tych którzy będą stali gdzieś daleko z tyłu wydarzenia ze sceny będą dobrze widoczne. Zapraszamy na koncerty w sobotę i niedzielę Zespół LED Inwazja
Wieczorem może być w centrum w okolicach deptaku, parkingi często sa tam puste i po 18 bezpłatne. Przez stare miasto przejść na plac zamkowy to 3 minuty i z centrum wyjezdza się w miare normalnie po takiej imprezie (w porównaniu z wyjazdem z pod samego placu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam http://fotoblog.zowsik.com/2010/07/europe-koncert-lublin-pl-zamkowy-24-07-2010/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert czadowy byłam Tylko nie wiecie może kiedy ma być w telewizji? Bo gdzieś czytałam że ma być. Pozdr. ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert mistrzostwo świata.Europe to klasa światowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...