Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europejski Festiwal Smaku 2018: Lao Che, Haydamaky, jarmark i inne wydarzenia [program]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 września 2018 r. o 14:11 Powrót do artykułu
W tym roku zauważalna jest znacznie mniejsza liczba straganów. Jestem bardzo rozczarowany. I zrobiłem dużo mniejsze zakupy niż kiedyś. Mało było Litwinów nie zauważyłem całkowicie ukraińców. Nie wiem czemu nie zapraszają Białorusinów. A oni mają się czym pochwalić z swoimi wyrobami. Moim zdaniem popełniono duży błąd rozdzielając Jarmark Jagieloński i tworząc Europejski Festiwal Smaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniejszy bo nie było zgody na deptak ze strony ratusza! Jagieloński i festiwal smaków to dwie zupełnie różne imprezy. Jagieloński tworzony jest przez miasto, festiwal smaków prywatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w sobotę.Rozczarowałem się...Z dań "na ciepło" grochówka ,kebab ,falafel...Lipa jednym słowem.Kilka straganów z cebularzami ,kilka z oscypkami(powiedzmy) i kandyzowane /suszone owoce.Finalnie poszliśmy z żoną na pizzę bo nie wypadało wrócić głodnym do domu.Gdzie te owoce morza? Gdzie kuchnia ukraińska,białoruska?Gdzie niemiecki szpek i kiełbasy?Chyba nie dowieźli...Za to złodziei masa.Kilku uchwyciłem podczas "pracy" aparatem w telefonie.To tyle z atrakcji.Acha i zjadłem lody z Bosko.Te akurat były super ale to oczywiste :-) Napiszczie kiedy kuchnia śródziemnomorska bedzie serwowana to się wybiorę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...