Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal Dwa Brzegi 2016 rozpoczęty. Bogusław Linda i inne gwiazdy kina w Kazimierzu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2016 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Boguś Linda! :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś tłumów nie ma, bo dla każdego normalnego Polaka ważniejsze są Światowe Dni Młodzieży i przesłanie Papieża Franciszka, a nie pseudo gwiazdy o wybujałym ego stękającym pseudointelektualny bełkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
coś tłumów nie ma,  bo dla każdego normalnego Polaka ważniejsze są Światowe Dni Młodzieży i przesłanie Papieża Franciszka, a nie pseudo gwiazdy o wybujałym ego stękającym pseudointelektualny bełkot
Weź nie pierdziel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizujmy wiec co roku ŚDM w Kazimierzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe mam pojęcia ile kosztuje organizacja takiego festiwalu i jakie są gaże osób odpowiedzialnych za jego organizacje, ale przecież ze sprzedaż biletów wpływy też są niemałe. Policzmy. W dniu wczorajszym byłem na projekcji Fuocoammare, sala 800 osobowa pełna, bilety po 17 zeta. 800X17=13600zł. A seansów w ciągu dnia jest kilkanaście przez tydzień daje to spora sumkę. Trochę więc nie rozumiem organizatora, który płacze, że nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogiuś PISior?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten od "weź nie pierdziel" to taki nowy Boguś czy inna gwiazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Wielkie gwiazdy polskiego kina (w tym roku do Kazimierza przyjechali już m.in. Bogusław Linda, Magdalena Cielecka, Katarzyna Herman)....." Ha haaaaaa! wielkie gwiazdy. Nie rozśmieszajcie ludzi takimi tekstami bo się zadławią podczas śniadania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W d...e z tym Kazimierzem wczoraj mi samochód odcholowali jak zwiedzałem miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...