Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal Fantastyki Falkon 2018 w Lublinie: Wschód Słowiańskich Mitów [pełny program]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 10:45 Powrót do artykułu
Niby tego duzo a koncerow i jakis prawdziwych atrakcji wlasciwie brak, taka sciema i "sztuka dla sztuki" (wzialem w cudzyslow bo to ze sztuka nie ma nic wspolnego). Zaproszenia jakiejs folkowej slowianskiej kapeli typu Zywiolak, Lesne Licho czy Percival pewnie przekraczalo ich mozliwosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproszenia jakiejs folkowej slowianskiej kapeli typu Zywiolak, Lesne Licho czy Percival pewnie przekraczalo ich mozliwosc
No to jeszcze raz przeczytać tekst. Tylko tym razem powoli... i ze zrozumieniem... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze nie wiedzialem ze Knapik cos napisal i ma dyzur autografowy :), zastanawiam sie czy sie na niego wybrac ale 18 w sobote to pozno nie wiem czy bede mial bus powrotny :(, szkoda ze nie dali z nim prelekcji wczesniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze wlasnie przed chwilą oglądałem Kung Fury czytane przez Tomasza Knapika, rewelacja, dlaczego ja nigdy nie slyszalem o tym filmie :) ***s://***youtube.com/watch?v=6iXX25S2iP4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...