Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal Fart w Janowie Lubelskim - program

Utworzony przez Co za gość, 10 lipca 2014 r. o 15:57
FART? dość niefrasobliwa nazwa festiwalu ha ha ha. Isn't it?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa sugeruje, że będzie stale podawana grochówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o zrobienie oddzielnych działów dla KAŻDEGO powiatu naszego województwa. To nie ma nic wspólnego z Kraśnikiem, więc nie wiem, dlaczego znalazło się w dziale poświęconym temu miastu i powiatowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fart jest tez polskim slowem i nikomu to nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w tamtym roku, jak pamiętam to było żałośnie pustki, lipa jednym słowem; nazwa większa niż cała impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fart, pis ...... pier.dzenie i si.kanie .....litości dla Polaków nie mają twórcy nazw. ciekawe jakiego są pochodzenia? czy są Polakami? głupota głupotą ale trwanie przy głupocie to już szczyt głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że wyjechałem z tej mieściny na zachód. Masto emerytów i rencistów. Młodzi zero szans i perspektyw. Jak nie masz znajomości u "towarzystwa wzajemnej adoraci" nic tu po tobie. Sami wymyślają głupawe imprezki a poźniej między sobą dzielą się śmiesznymi nagrodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka kiedy to w ogóle jest? Nie widzę terminu albo przeoczyłem jakiś post...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fart, pis ...... pier.dzenie i si.kanie .....litości dla Polaków nie mają twórcy nazw. ciekawe jakiego są pochodzenia? czy są Polakami? głupota głupotą ale trwanie przy głupocie to już szczyt głupoty.
Współczuję z powodu ciasnych horyzontów (albo koprolalii), bo każdy, nie upośledzony człowiek wiek, że stosowanie skrótów jest normalne. Żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...