Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal Trzech Kultur we Włodawie. Kukulska, Lipnicka i Wrońska zaśpiewają Cohena

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2019 r. o 17:53 Powrót do artykułu
He he . Trzech kultur , a promowana jedna . Ciekawe jaką kulturę reprezentował Cohen ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli dołożyć "eskimosi" jak tak ich się promuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak " TRZECH KULTUR" ...... ŻYDOWSKIEJ , SEMICKIEJ , JUDZKIEJ . Tyle że takie imprezy nie finansuje Azari z Netanjahu tylko Morawiecki. Ja bym im zapłacił to myto nakreślone ustawą 447 a potem wzorem Gomułki podstawił o wiele więcej wagonów i niechby się stąd wynieśli co do jednego razem z tą swoją "kulturą" . Kulturą której doświadczył Jezus i my już kilka wieków doświadczamy. ............. (moja rodzina też jej doświadczała osobiście)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he . Trzech kultur , a promowana jedna . Ciekawe jaką kulturę reprezentował Cohen ?
 mnie też te żydowskie sranie w banie rozciąa na maxa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni zawsze tak...  trzy kultury? żydowska, judeochazarska, i lubawicz.  Oczywiście, za pieniądze i pracę polskiego podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest "kara" za to że we Włodawie nie ma władz PiS tylko nie rozumiemy jak można dla Rydzyka MKiDN ma pieniądze a tu 20 lecie Festiwal który jest znany i lubiany tak samo Marszałek nie ta opcja i kara dla wszystkich bezczelne zachowanie brak kultury tylko zemsta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...