Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Film Kler. Gdzie obejrzeć w Lublinie i regionie? Repertuar kin i teatrów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2018 r. o 15:24 Powrót do artykułu
....już wykupiliśmy bilety i czekamy na jutrzejszy dzień. Dziadkowie zajmą się dzieckiem, a my do kina....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co promować ten badziew?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za reklama? zaden filma takiej nie mial .. najwyrazniej *** jest finansowany przez niemieckie lewactwo, a moze nawet masonerie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k to ma pójść to pójdzie judaszu ze sztandaru lubelskiego . Chcesz na siłę wprowadzić cenzurę lub wywołać zakaz wyświetleń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezyser - Smazowski sam przyznaje sie ze jest ATEISTA.. Scenarzysta -  Rzehak jest protestantem... Nie dziwota.. :-) NIC niemaja wspolnego z Kosciolem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu ktoś zaczyna ujawniać prawdę jak faktycznie rozpasa się najstarsza mafia świata,cieszy fakt,że coraz więcej osób zaczyna odwracać się od tej sekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film to lipa. Obejrzeć pewnie można ale dupy nie urywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Waldemarze Pan się nie wstydzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy syn vice premier już obejrzał ten HIT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze i wstyd za tych co pędzą do kina. Myślałam ze żyję w kraju od wieków katolickim gdzie nie opluwa się wiary ani księży.. To oczywiście wybór indywidualny , ale CHOĆ NIE JESTEM DEWOTKĄ i mam 48 lat a nie 70 to zwyczajnie mnie mierzi ta sensacja i uogólnienie ,że nie ma księży z powołania, których kochali i szanowali nasi rodzice. Moim zdaniem film powstał dla taniej sensacji i widzę ze trafia na podatny grunt. p.s z PIS em nie mam nic wspólnego - nie interesuję się polityką ale jestem i BĘDĘ wierząca i żaden film tego nie zmieni. Wartości przekazywane mi przez rodziców i dziadków są dla mnie cenniejsze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film dla kretynów co nie myślą swoją głową... włącz myślenie wyłącz TVN !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sobie wierz nikt nie broni ale ludzie żyją wbłlędnym przeświadczeniu że jak klecha to musi byc dobry i święty,bo tak nakazuje nasza chora wiara.wiara to jedno a księża to drugie,zbyt długo traktuje sie tą bandę jak święte krowy,kazdy w tym kraju jest w większyn czy mniejszym stopni rozliczany zw yjątkiem czarnych,przyzwala im sie na wsztystko stąd taka rozpusta która na szczęście coraz częsciej wychodzi na jaw publicznie.kościół to dobrze zorganizowana instytucja nie majaca nic wspólnego z łbóswtwem.oglądałem dokument gdzie mówili że gdyby spieniężyc wszystkie skarby watykanu to starczyłoby dla całego świata na 10 lat zycia.gdze tu życie zgodnie z ideą że kapłani winni żyć w biedzie?mnie to cieszy że coraz więcej osób otwiera oczy i zaczyna dostrzegać że skięża to tylko ludzie w sutannach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Magorzata" - wiara to nie księża podstarzala dewoto. Napisze ci wiecej: 90 % polskich klech nie wierzy w ogole w boga no chyba, ze za boga uznac mamone to jak najbardziej. Polska katolicka to przyklad obrzydliwego fasadowego katolicyzmnu graniczacego z herezja w najgorszym wydaniu a jeden drugiego w lyzce wody utopilby, zlodziej na zlodzieju, "kleczy pod figura a diabla ma za skora" - to typowy Polak - katolik - heretyk. PS: i zeby nie bylo jestem zdecydowanie przeciwny sprowadzaniu do Polski islamskiej zarazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
główne prawdy wiary-złoto i dolary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgorzata- iżyjesz zgodnie z nakazami kościoła?nic w bok?seks tylko po ślubie?i tylko wtedy jak chcesz zajść w ciążę?jeśli tak to co ty z życia użyjesz,jak tak to jesteś świętsza od twoich idoli-czarni bzykają się przy każdej okazji,orgie jak się patrzy.a skoro nie żyjesz według przykazań to co to twoje wychowanie w tej wierze warte?jak krew w piach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potepiam pedofilie ksiezy itd ale jak to jest z tymi ciagle ujadajacymi na kosciolek: niby ujadaja ale chrzciny, komunia i slub a na koncu pogrzeb musza byc z udzialem tych znienawidzonych klech w kosciolku. Tacy z was ateisci jak z koziego tylka traba; aha i ateista nie walczy z jakimikolwiek wierzeniami bo go to poprostu w ogole nie interesuje lub interesuje wylacznie z antropologicznego / naukowego punktu widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego w niedziielę w kościołach na sumie mie pusczają tego filmu lub w szkole na katechezach ???? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego PSL zaprasza księzy na każdą gminną czy powiatową imprezkę? Traktują ich jak REKLAMĘ WYBORCZĄ i UWIARYGADNIAJĄ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt.Oto wielka tajemnica wiary srebro i talary,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....aby cokolwiek powiedzieć o filmie należy go obejrzeć. Dlatego tez o godz. 18.00 wraz z małżonkiem zasiądziemy w wygodnych fotelach kinowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...