Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Puławy: Święto Truskawki 2019 w Górze Puławskiej. Kto wystąpi w tym roku?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2019 r. o 17:57 Powrót do artykułu
O nie, tylko nie to ! Uchowaj Boże mieszkańców od tej pseudo imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałaś, masz, tylko co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś raz truskawkę prowadził taki młody pan z Puław bodajże nauczyciel. Brak tego pana to ogromna strata dla festynu. Ściągnijcie go! Robił świetną robotę zwłaszcza w konkursie sołectw, bo był bezpośredni, zabawny, a przy tym miał klasę. Kolejne festyny to już coraz większa kicha pod tym względem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oczo chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan o którym mowisz nazywa się Robert Sosik. Mam do niego nr tel. Mi też się podobało jak prowadził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety Pana Nauczyciela tak zaszczuli że już nic tu nie poprowadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety Pana Nauczyciela tak zaszczuli że już nic tu  nie poprowadzi
 Dlaczego? O co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Truskawki zgnili na polu w tym roku to i świętować nie ma czego. Nawet w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, oj... A w truskawkowej gminie podobno znów problemy kadrowe... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na pseudo imprezę to zaduża frekfencja. wiem że knur niezadowolony ale wójt zanotował sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...