Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Impreza firmowa

Utworzony przez pixeloza, 7 maja 2012 r. o 23:44
Zostałam wyznaczona przez szefa do organizacji imprezy firmowej, ależ mnie zaszczyt kopnął Zjadą się pracownicy z innych filii rozsianych po całej Polsce. Szef chce ich naprawdę dobrze ugościć i pokazać uroki naszego regionu. W związku z tym, szukam jakiejś restauracji w okolicach Lublina, gdzie serwowane będą typowe dla naszego regionu potrawy, chcemy zaserwować im coś, czego nie jadają na co dzień. Pomożecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, niełatwe zadanie. Mój brat mieszka w Zamościu i nigdy nie polecał żadnej restauracji w tamtym rejonie.Jak mieli spotkania biznesowe, to zawsze wyjeżdżali za miasto, ale szczerze mówiąc nie wiem gdzie dokładnie. Jak nie zapomnę to przy kolejnej rozmowie się zapytam i napiszę co polecił Pozdrawiam bilba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, rzeczywiście nie lada zaszczyt , zastanawiałaś się mniej więcej nad okolicą, bardziej w centrum, czy może gdzieś na uboczu, w cichych miejscach Lublin jest miejscem bogatym, jeżeli chodzi o atrakcje, czy też miejsca takie jak restauracje. Myślę iż z pewnością coś pomożemy znaleźć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pixeloza napisał:
Zostałam wyznaczona przez szefa do organizacji imprezy firmowej, ależ mnie zaszczyt kopnął Zjadą się pracownicy z innych filii rozsianych po całej Polsce. Szef chce ich naprawdę dobrze ugościć i pokazać uroki naszego regionu. W związku z tym, szukam jakiejś restauracji w okolicach Lublina, gdzie serwowane będą typowe dla naszego regionu potrawy, chcemy zaserwować im coś, czego nie jadają na co dzień. Pomożecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolałabym, żeby nie był to sam Lublin, chciałabym jakieś bardziej ustronne miejsce, z ładnymi widokami, żeby można było spędzić trochę czsu na łonie natury a przy okazji smacznie zjeść jakieś regionalne specjały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem mój brat poleca bardzo restaurację Sitarską, http://www.sitarska.pl/ . Szkopuł w tym, że jest to kawałek od Lublina, więc jeśli zależy ci na bliskości tego miasta to musisz znaleźć coś innego. Jednakże jego zdaniem, dobrze będzie jeśli przemieścicie się trochę bardziej w okolicę Biłgoraju, ponieważ sam Lublin niewiele oferuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak ale sama autorka tematu napisała że chciała by miejsce ustronne i ciche, a czyż biłgoraj nie jest taki ? Więc problem czy spodoba się centrum czy okolica odpada, pozostał tylko sam wybór hotelu, Hotel i restauracja sitarska uważam że jest dobrym miejscem, z dobrym jedzeniem, oprócz tego pamiętam kilka miejsc typu hotel dodo, ale niestety nie kojarzę aby w nim było tak tradycyjnie i przyjemnie, więc rzeczywiście u sitarskiej wydaje się dobrym pomysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z okolic, co prawda po restauracjach dużo nie chodzę bo wolę zjeść u siebie ale faktycznie coś w tej Sitarskiej musi być, bo już kolejny raz o niej słyszę. Co do rejonu - jest naprawdę pięknie więc myślę, że Ci pracownicy z całej Polski będą zachwyceni, zawsze to coś innego. Mimo że stąd jestem i teoretycznie powinnam być już przyzwyczajona, to uważam że warto przyjeżdżać na lubelszczyznę na wypoczynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm zastanawia mnie jedynie pogoda, bo po ostatnim misz maszu, wszystkiego można się spodziewać , ale mam nadzieję że napotkacie piękną słoneczną pogodę tu u nas w okolicach. I ogólnie życzę tobie powodzenia w organizacji tego całego przedsięwzięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za wsparcie Pierwszy raz organizuję taką imprezę, więc się na pewno przyda. To będzie pod koniec czerwca, więc mam nadzieję, że do tego czasu pogoda sie jakoś wyklaruje, wtedy można by zrobić imprezę w plenerze i zamówić u nich catering, bo widziałam, że jest taka możliwość. A jak pogoda nie dopisze, to przecież można zostać tam u nich na miejscu, całkiem tam przyjemnie, sądząc po zdjęciach. Jeszcze tylko z szefem muszę skonsultować, ale myślę, że mu się spodoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc masz racje, rzeczywiście tam nawet podczas deszczu nie można się nudzić, i mimo że przyjeżdzacie tam w formie wyjazdu biznesowego, to chwila relaksu między konferencjami czy spotkaniami przyda się wam, takie moje skromne zdanie
Ostatnio edytowany 13 maja 2012 r. o 11:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadam donieść, że impreza się udała . Pracownicy zadowoleni, mówili, że jeszcze nigdzie nie jedli takiego bigosu jak u nas haha. To prawda, był rewelacyjny, nawet moja mama takiego dobrego nie robi, a gotuje smacznie. Dostałam nawet pochwałę od szefa za genialny wybór i dobrą organizację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło, że mogliśmy pomóc , ale wiesz, że teraz po takiej udanej imprezie, zapewne będziesz organizatorem każdej kolejnej. W sumie może to i dobrze bo i szef jakąś premie da ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że dopiero teraz tu trafiłem bo poleciłbym bez wahania Gościniec w Lublinie. Jedzenie bardzo mi smakowało, zajadałem się rybami. Na przyszłość jak będziesz szukać czegoś niepowtarzalnego to ze spokojem możesz tam uderzać. Ugoszczą i jadłem staropolskim i jakimis przysmakami z kuchni świata. Fajne miejsce, naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamus85 napisał:
Szkoda, że dopiero teraz tu trafiłem bo poleciłbym bez wahania Gościniec w Lublinie. Jedzenie bardzo mi smakowało, zajadałem się rybami. Na przyszłość jak będziesz szukać czegoś niepowtarzalnego to ze spokojem możesz tam uderzać. Ugoszczą i jadłem staropolskim i jakimis przysmakami z kuchni świata. Fajne miejsce, naprawdę.
A organizują jakieś ciekawe konkursy albo inne atrakcje? tak zeby nie tylko jeść i pić ale też fajnie się rozluźnic w towarzystwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8]zależy czy liczysz koniecznie na imprezę w mieście czy wyjazd gdzieś w naturę? mam za sobą organizację kilku takich wypadów firmowych, co prawda jeszcze nie miałem towarzystwa international, ale najskuteczniejsze (tzn. szefostwo zadowolone, a my się naprawdę dobrze bawiliśmy) wydawały się wypady za miasto. przecież cały czas siedzimy w biurach, nie po to, żeby w biurze ze skórzaną sofą napić się drinka. jeśli miałbym Ci coś polecić to zapomnij o kasynach, degustacjach win tylko zabierz ich tam, gdzie firma, w której pracuję organizowała sylwestra w zeszłym roku, tj. ośrodek nazywa się Sosnowa Dolina. Skontaktuj się, podpytaj, sprawdź stronę internetową, możesz nawet polecić się na tę wiadomość, może uda Ci się fajne warunki przez takie polecenie wynegocjować. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spajderka napisał:
A organizują jakieś ciekawe konkursy albo inne atrakcje? tak zeby nie tylko jeść i pić ale też fajnie się rozluźnic w towarzystwie.
Najlepiej samemu ich o to podpytać bo to w sumie zależy czego byście oczekiwali na takim spotkaniu. Konkursy myslę - opcja ok. Znajomy mi mówił o akcji rodeo ale prawde mówiąc nie dopytywalem jak to wygląda. Myślę że jak wrzucisz sobie ich stronę http://www.gosciniec-lublin.pl/ i znajdziesz kontakt to spróbuj ich o to podpytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również polecam imprezy w Gościńcu. Mieliśmy tam niedawno imprezkę integracyjną naszej firmy. Bardzo fajny lokal z dobrym jedzonkiem. Z tym rodeo, to prawda Poza tym, przewidują tam masę innych atrakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A robią takie rzeczy jak wigilie pracownicze? Chciałem w przyszły czwartek pomieścic gdzieś 37 osób, zostało bardzo mało czasu i wiele restauracji mi odmawia bo mają niefortunnie porozkładane rezerwacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościniec jest chyba najbardziej znany z wesel. W tym sie sprawdza znakomicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...