Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakub Kornhauser w Domu Słów. Spotkanie z poetą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2016 r. o 21:15 Powrót do artykułu
“Nie rozumiem wyznawców PiS. Widziałem ludzi, którzy całowali dudabusa” – mówi w wywiadzie dla “Gazety Wyborczej” Jakub Kornhauser, poeta. Czyli co, będzie spektakl nienawiści do Budynia i Kaczora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Jestem rozczarowany jego prezydenturą. Uważałem, że to jest samodzielny, racjonalnie myślący człowiek. Poglądy ma konserwatywne, ale nie zamordystyczne, wydawał mi się zawsze przedstawicielem katolicyzmu otwartego. Sądziłem, że będzie w stanie jako prezydent, który ma poważną legitymację społeczną, postawić na swoim. Ale z drugiej strony szczerze mu współczuję, bo widzę, jak on się męczy. Mam wrażenie, że został ubrany w buty, w których nie chciał się znaleźć” - powiedział. Poeta wyznał też, że chodzi na demonstracje KOD-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny gość, szkoda że siostra popełniła taki mezalians
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy gdyby nie był krytykującym bratem prezydentowej to też byśmy to przeczytali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie ten opluwany przez niego szwagier, pies z kulawą nogą nawet zaszcziciłby tego spotkania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...