Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Radek w Centrum Kongresowym

Utworzony przez Wiedźma, 4 lutego 2009 r. o 16:50
A co jest takiego niby zabawnego w podanym fragmencie piosenki "Kiedy u...kochanie"? Proszę szanownego autora, podany fragment akurat jest wierszem Haliny Poświatowskiej i z humorem Janusza Radka, ani humorem jako takim, nie ma nic wspólnego. Osobiście nie widzę nic zabawnego w tekście o umieraniu, dla mnie ten zacytowany fragment jest liryczny a nie humorystyczny... ale może to autor niniejszego artykułu ma taki specyficzny humor, że bawi go śmierć... jeśli tak, to jego sprawa, ale niech nie przypisuje tego Januszowi Radkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedżma, a gdzie przeczytałaś, że Radek to napisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale nie widzę w tym fragmencie żadnego humoru, więc nie bardzo rozumiem to, co Pan napisał. Dla mnie to jest nieco mętne po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałem o specyficznym poczuciu humoru. Zastanów się nad tymi wersami: "Czy mnie wtedy przygarniesz/ ramionami ogarniesz/ Naprawisz, co popsuł los okrutny?”. Przecież jest w nich przegięcie, którego nie da się odczytywać wprost i całkiem poważnie. Dotyczą trupa!
Ostatnio edytowany 4 lutego 2009 r. o 18:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Szymczyk napisał:
Napisałem o specyficznym poczuciu humoru. Zastanów się nad tymi wersami: "Czy mnie wtedy przygarniesz/ ramionami ogarniesz/ Naprawisz, co popsuł los okrutny?”. Przecież jest w nich przegięcie, którego nie da się odczytywać wprost i całkiem poważnie. Dotyczą trupa![/quote] To wszystko, co Pan pisze to prawda, ale ja nie zgadzam się z tym zdaniem: [quote]Przy okazji dał upust swemu specyficznemu poczuciu humoru.
Bo wynika z niego, że to Janusz Radek tymi słowy wyraża swoje poczucie humoru, a to nie On, ale Halina Poświatowska, bo to ona je napisała. A Radek je tylko interpretuje w swój niepowtarzalny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten i inne utwory z albumu "Dziękuję za miłość” zdominują niedzielny koncert Janusza Radka w Lublinie.
Skoro utwory z albumu "Dziękuję za miłość” zdominują niedzielny koncert Janusza Radka, to wnioskuję, że usłyszymy jeszcze jakieś inne piosenki w wykonaniu Artysty. Jakie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Wiedźmy: Jeżeli Radek śpiewa wiersz Poświatowskiej, to znaczy, że podoba mu się ten klimat. Do Niedoinformowanej: Będzie coś zupełnie nowego z rockowego albumu, który Radek nagra z Leszkiem Biolikiem jako aranżerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...