Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jazz360: trio Patrycjusza Gruszeckiego w Kraśniku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2018 r. o 05:15 Powrót do artykułu
Kolejny wymysł wielce niekompetentnego dyrektora "uszczesliwiajacego swymi pomysłami" ponoć niewyrobiona publikę miasta. Kiedyz go wreszcie zabiorą stamtąd i ludzie będą mieli prawdziwych artystów, a nie pseudo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wymysł wielce niekompetentnego dyrektora "uszczesliwiajacego swymi pomysłami" ponoć niewyrobiona publikę miasta. Kiedyz go wreszcie zabiorą stamtąd i ludzie będą mieli prawdziwych artystów, a nie pseudo?
Nie zgadam się z Twoją opinią. Byłem na wczorajszym  koncercie, trzecim już z cyklu, i uważam, że był bardzo udany. Dobry jazz w dobrym wykonaniu. Nagłośnienie bez zarzutu. Fajna, luźna atmosfera. Publiczności, oczywiście, znacznie mniej niż na występach Sławomira (czy Zenona, nie pamiętam dokładnie, sorry jeśli przekręcam, znam tylko z opowieści). Ci, którzy przyszli na wczorajszy koncert (ok. 100 osób) wiedzieli po co i myślę, że byli usatysfakcjonowani. Pomysł organizowania koncertów jazzowych w CKiP uważam za znakomity. Nie musisz na nie chodzić. Są inne rodzaje muzyki i myślę, że znajdziesz coś dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1947911481942089&id=138121386254450
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa teraz to co tydzien bedzie tylko blues z pawka heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...