Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jazzowa Jesień 2010 w Muszli Koncertowej

Utworzony przez Impro, 1 września 2010 r. o 22:52
Słuchacze dostaną porcję muzyki jazzowej, pomieszanej ze współczesnymi wpływami.
Jak się czyta już na wstępnie zapowiedzi takie głupstwa, to się nie chce czytać dalej i grać w tym mieście, które podobno stara się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOŚ, KTO WYTWARZA TAKIE ZDANIA "CAŁOŚĆ STAJE SIĘ LEKKĄ, PRZYJEMNĄ I BARDZO ENERGETYCZNĄ PORCJĄ MUZYKI, JAKĄ PROPONUJE FORMACJA", POWINIEN BYĆ POD STAŁĄ OPIEKĄ LEKARZY W WARUNKACH KLINICZNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nutki korzennych dźwięków
rozwaliło mnie to wyrażenie czy mozna coś głupszego napisać? moze coś takiego - jsjedokdmdl294 \ s;slaold's ale w tym może być jednak jakiś sens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten dziennik to jakaś szkółka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był całkiem niezły portal. Ale od kilku miesięcy coraz częściej pojawiają się tu przedziwne wytwory słowne, straszny bełkot. Zastanawiam się, co jest grane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 'didżejskich produktach ' ? A co to takiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekcję rytmiczną tworzy m.in. Paweł Szputa, jeden z najlepszych perkusistów polskiej sceny muzycznej. Całość okraszona będzie dogrywkami kontrabasisty, Wojtka Traczyka.
Członkiem Trifonidis Free Orchestra jest Paweł Szpura, a nie Paweł Szputa. Kontrabasista nie okrasza muzyki dogrywkami, tylko tworzy puls. A poza tym mam pytanie: skąd spadł na Ziemię piszący ten artykuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAWET W TRYBUNIE ZA KOMUNY NIE UKAZYWAŁY SIĘ TAK IDIOTYCZNE I LEKCEWAŻĄCE ARTYSTÓW TEKSTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Liderem zespołu jest Maciej Trifonidis Bielawski. Utalentowany saksofonista udziela się także w innych projektach muzycznych (m.in. Tricphonix, Horny Teres)." Nie Horny Teres, tylko Horny Trees!!! W tej grupie Trifonidis gra przede wszystkim na ośmiostrunowej gitarze basowej. Mam wrażenie, że jedyną linią tekstu, w której dziennikarka nie popełniła błędu, jest ta z jej imieniem i nazwiskiem. Choć mogę się mylić, bo jej nie znam, a podpisywanie czegoś takiego swoim imieniem i naziwskiem to samobój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...