Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Junior Stress - "L.S.M."

Utworzony przez lubelack, 19 kwietnia 2009 r. o 07:53
litości!!!!! muzyka skoczna i melodyjna nadaje sie na potańcówki..... dajcie spokoj z takimi artykułami... a co do Jr Stressa, kazdy posłucha kazdy sie dowie... ja osobiście polecam, zwłaszcza numer o emigracjii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czepiaj się pismaka. Nie każdy musi się znać i nawijać klubową terminologią ( pretensjonalną zresztą). Lepiej pochwal, że dobrze pisze o podziemiu. Zresztę reggea/ragga czesto kojarzy mi się z muzyką graną na weselach:). Sama płytka bardzo fajna. Pozdro ctg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PŁYTA ZNAKOMITA! PRAWDZIWA, RADOSNA... SŁUCHAM CODZIENNIE. ŁATWIEJ PRZEBRNĄĆ PRZEZ BABILOŃSKIE UKŁADY, KIEDY CZUJESZ, ŻE KTOŚ MYŚLI PODOBNIE JAK TY. MĄDRE TEKSTY, MIŁA DLA UCHA MUZYKA. CHOCIAŻ NIE SŁUCHAŁEM POLSKIEGO REGGAE, BO WYDAWAŁO SIĘ ZBYT PATETYCZNE I NIEPRAWDZIWE, TEJ PŁYTY BĘDĘ SŁUCHAŁ JESZCZE DŁUGO. DZIĘKUJĘ CI JUNIORKU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez kitu dobra plytka ale troche malo nutek na niej ale jaka nazwa L.S.M to jest to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeny,Jeny płyta mega... Taak zgadzam się chociaż raz dziennie muszę przesłuchać płyty Robi się tak jkoś lepiej jak ktoś myśli tak jak ja xD "Znam Ten Stan..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelack napisał:
litości!!!!! muzyka skoczna i melodyjna nadaje sie na potańcówki..... dajcie spokoj z takimi artykułami... a co do Jr Stressa, kazdy posłucha kazdy sie dowie... ja osobiście polecam, zwłaszcza numer o emigracjii...
Taa każda piosenka z tej płyty jest fajna ale ta o emigracji super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...