Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A poziom lubelskich uczelni od lat niezmiennie niski. Gdyby nie przybysze zza Buga, byłoby tu cieżko o chętnych do studiowania. Polski podatnik płaci za "kszałcenie" Ukraińców tylko po to, żeby wykładowcy na prowincji nie musieli mówić do pustych krzeseł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsza kwestia - po ile w tym roku będzie kufel kultury, który w połączeniu z kababem koniec końców - nie do końca przetrawiony - zostanie zrzucony, strojąc barwnie trotuary miasta inspiracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcent – Zenek Martyniuk, zaiste wysoki jest poziom kultury studenckiej w Lublinie;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku to samo gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w Lublinie imprezy studenckie potocznie w Polsce nazywane Juwenaliami trwały 4 tygodnie w maju czyli 4 długie weekendy. Zaczynały się od koncertu inaugurującego pl. Zamkowy występowaly np. The Razmus czy Reamon następnie były Medykalia,kolejny weekend Juwenalia,następny Kozienalia i na końcu Feliniada lub Kulturalia. Dbano o to by imprezy przez organizatorów nie nakładały się w jednym czasie głównie chodziło o koncerty zatem organizacje studenckie współpracowały ze sobą umiejętnie co do terminów. W tym roku niestety brak takiej współpracy,inną kwestią jest kontrowersyjny dobór artystów ale to już kwestia gustu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo... Całe szczęście krótkie. Epizodyczne. Bez znaczenia. Jednym słowem gowno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu na terenie browaru był Lady Pank. Co jest do bani w tym browarze? Błoto w którym tonie publika..... i to są te imprezki. Organizujecie je w miejscach gdzie tonie sie w bocie jak by w tej waszej metropolii nie było placu utwardzonego nigdzie.... żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcent – Zenek Martyniuk, zaiste wysoki jest poziom kultury studenckiej w Lublinie;p
 Z gustami się nie dyskutuje, bo poruszanie tematu gustu świadczy tylko o poziomie kultury poruszającego to. Słuchasz Behemot'a - twója broszka. Słucham Akcent - moja broszka. Ty lubisz to, ja tamto. Ty się dobrze bawisz przy tym ja przy tamtym. Nie wiem w czym masz problem człowieku o ponadczasowej kulturze osobistej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...