Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katarzyna Michalak "Rok w Poziomce"

Utworzony przez Anka, 29 listopada 2010 r. o 02:07
Podejrzewam, że autor recenzji nie czytał recenzowanej książki, bo inaczej nie mógł nazwać ją "kolejnym babskim czytadłem". Ja czytałam. Książka jest balsamem, owszem, opowiada o ludziach dobrych, to też się zgadza, ale traktuje też o sprawach głębyszch i poważniejszych niż reszta czytadeł. I nie wolno odbierać jej ani tej głębi, ani przesłania, które niesie. Dzieki tej książce postanowiłam zglosic się do rejestru dawców szpiku i może inni czytelnicy zrobią to samo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta książka jest świetna jak pozostałe tej autorki! Polecam!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też uwielbiam książki Katarzyny Michalak. Najbardziej chyba ostatnią. Autorka prowadzi bloga:) Ostatnio ukazało się sporo naprawdę wciągającyh ksiażek tego typu. Z nowości mogę jeszcze polecić " Zamówienie z Francji" A. Szepielak i " Cukiernię pod Amorem". Bardzo mi się podobały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...