Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazik na Żywo znowu w Lublinie

Utworzony przez zen, 27 stycznia 2010 r. o 13:15
tragiczny termin, tragiczna cena biletu.... Panie Staszewski, nastepnym razem przyjezdzac pozniej niz w styczniu, i za mniejsza cene niz 60zł...za 60zł to sie placi za zagraniczne kapele, a nie polska.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Bilety po 57 zł. Z krzesła spadłem. No bez jaj...w Lublinie...w środku zimy i w środku tygodnia...żenuła. Nie zdziwię się za specjalnie, jeśli publiczność nie dopisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj kolego, nikt nie zmusza Cię do pójścia na koncert, nikt nie zmusza Cię żebyś płacił 57 zł, Spójrz tylko na to ile kosztują płyty Kultu, Kazika i innych jego projektów - średnio od 19,99 do 29,99 więc dość tanio (po doliczeniu podatków, marż, kosztów produkcji itp), więc musi Kazik na czymś zarabiać - w tym wypadku na koncertach. Poza tym Kazik jako jeden z niewielu szanuje swoją publikę i koncert nie trwa 70 min, a 2 lub 3 godz a czasem nawet dłużej. A jeśli chodzi o brak publiki - o to się nie martw - od kilku dni nie ma biletów Wierzę, że bedzie tak jak zawsze na koncertach KNŻ czy Kultu a więc wystrzałowo i niepowtarzalnie... BA! jestem tego pewien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@zamknij się - wszystkie bilety wyprzedane i tak. Życzę miłego knżtu wszystkim, byłem na dwóch w tym jednym za 55 zł i warto było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na prad napisał:
@zamknij się - wszystkie bilety wyprzedane i tak. Życzę miłego knżtu wszystkim, byłem na dwóch w tym jednym za 55 zł i warto było.
że tak dodam - do Lublina mam daleko, więc mnie dziś nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...