Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komisarz Maciejewski w środowisku zapaśników. "Czas Herkulesów" w Chełmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 kwietnia 2017 r. o 14:45 Powrót do artykułu
Brawo Maciejewski! I AUTOR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałem autora osobiście w jednej z lubelskich kafejek, bardzo sympatyczny gość i świetnie pisze, oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem wszystkie poprzednie,jestem w połowie"Czasu Herkulesow". Świetny cykl ale z tego co wiem to ostatnia powieść z komisarzem Maciejewskim. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto kupi jego wypociny ? Myślicie że poniższe komentarze kilku klakierów zachęcą do wydania pieniędzy ? Żeby pisać fantastykę to trzeba mieć szeroką i zróżnicowaną wiedzę tak samo jest z tematyką kryminalistyczną a on ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A kto kupi jego wypociny ? Myślicie że poniższe komentarze kilku klakierów zachęcą do wydania pieniędzy ? Żeby pisać fantastykę to trzeba mieć szeroką i zróżnicowaną wiedzę tak samo jest z tematyką kryminalistyczną a on ?
Ot,typowy,bezrobotny nieudacznik spod budki z piwem dla którego rozrywka to koncert Zenka i Świat wg Kiepskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, przeczytam. Ciekawy jestem, czy Wroński tradycyjnie przedstawił Polaków oraz szczególnie reprezentantów przedwojennej polskiej administracji państwowej w złym świetle? Tak się jakoś "dziwnie" składało, że oni byli pokazywani jako niesympatyczni, tępi, antysemiccy. Za to przedstawiciele pewnej mniejszości narodowej - ho ho! Żywe wzory, ludzie wielkiego serca, uczciwi, spokojni, zawsze pokrzywdzeni. Zgadnijcie, jaka to mniejszość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, jak się nie podoba, to nie czytać, proste.Wypociny???, Ty pewnie lepiej potrafisz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem ostania część "przygód" Zygi - szkoda, że to już koniec cyklu, ale na pewno pisarz coś nowego nam niebawem zaserwuje. Czekam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki poziom komentarzy, ludzie. Ktoś czytał w ogóle? Po pierwsze to 9 opowieść z cyklu o Maciejewskim, a nie 10, więc widzę, że i autor artykułu nie czytał. Po drugie, 10 część, ta z opowiadaniami, jest dopiero w planach. Po 3, czytałam, lubię i chciałabym pojechać do Chełmu właśnie dzięki tej książce. Jak ktoś ma wyrobiony smak literacki to doceni, reszta niech zostanie przy czytaniu tablic na fb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna historia. Uwielbiam powieści tak ścisle lokowane w realiach polskich miast i jego historii. Polecam cały cykl, ale ostatnia cześć Czas Herkulesow wciąga bezpamietnie. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć ma być jeszcze zbiór opowiadań Wronskiego, nie mogę sie doczekać. Uwielbiam go czytać, moi znajomi polecali i trafili w 10!:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jego najlepszy kryminał, najbardziej kryminalny;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby pojawiły się jeszcze jakieś opowiadania z tym bohaterem - przyzwyczaiłem się, że co jakiś czas przeżywałem z nim przygody. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...