Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert gongów w Kazimierzu Dolnym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2018 r. o 07:58 Powrót do artykułu
Kuźwa, ale gdzie się odbędzie, to już nie napisali..... Na rynku?, W ośrodku?, Na górze trzech Krzyży?, a może na zamki? H.... wie.... trza będzie "iść za wibracjami"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska 12 czyli w Kazimierskim Ośrodku Kultury, czytaj ze zrozumieniem a nie marudzisz jak stara panna !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie po ile wstęp?,bo raczej takie wydarzenia w Kazimierzu to są płatne.Chyba,że się mylę, a chętnie bym posłuchał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mogę dać występ. Już nie jednemu gonga sprzedałem. W Kazimierzu mogę dać za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po występie szamana stwierdziłem,że takie gongi zamontuje sobie jako dzwonki do drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Lubelska 12 czyli w Kazimierskim Ośrodku Kultury, czytaj ze zrozumieniem a nie marudzisz jak stara panna !!!
 To akurat widać z tekstu, że Kazimierski Ośrodek Kultury zaprasza, ale to, że zaprasza wcale nie musi znaczyć, że tam się odbędzie, prawda? Trza było napisać, że to będzie na Lubelskiej 12 czy gdzie, a nie żeby się domyślac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...