Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
3 lata rządów pis: JSW wzrost o 491% Lotos: 207% PKN Orlen: 80% PKO Bp: 59% Wzrost wartości spółek Skarbu Państwa z 183 mld zł (2015) do 258 mld zł (2018) - KATASTROFA ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani nie jest żadnym autorytetem. Program służy tylko i wyłącznie jej samej, bardzo mnie dziwi ze są jeszcze ludzie którzy tego nie rozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata rządów pis:  JSW wzrost o 491% Lotos: 207% PKN Orlen: 80% PKO Bp: 59% Wzrost wartości spółek Skarbu Państwa z 183 mld zł (2015) do 258 mld zł (2018) - KATASTROFA ;)
 a co się dziwisz przecież Polska to "państwo teoretyczne", inaczej mówiąc "...uj, d...pa i kamieni kupa" cytując towarzyszy z PO/NO itp. Ale cóż niech barany dalej głosują na PO-PIS, a będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile reastauracji i tego typu lokali faktycznie cokolwiek zyskało po "interwencjach": pani Gessler, a ile splajtowało. Miło by było zobaczyć takie zestawienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wspólnego ma roztocze z malinami? Już bardziej Kraśnik... Kilka malin na bażancie i Malinowa Spiżarnia. Jak dla mnie ta nazwa jest bez sensu i w ogóle nie pasuje do tego lokalu i regionu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta sama ma 700 tys. zł długu. Miara sukcesu. Możecie wygooglować jak nie wierzycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić tą kudłatą wywłokę !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka restauracja nie ma racji bytu jeżeli nie będzie przystępnie cenowo.. tam wgl nie jest tanio i smacznie byłem tam około miesiąca temu po tych całych rewolucjach pani Gesler i nic nadzwyczajnego tam nie zjadłem i smacznego jak za tą cenę. Jeżeli nie zrobią tam parkingu na samochody ciężarowe i nie złapią kierowców na dobre i w miere możliwości tanie jedzenie ta „karczma” się nie utrzyma długo... ta cała rewolucja to pic na wode.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare wymalowane, aroganckie i wulgarne pudlo; juz z racji samej fryzury powinna miec zakaz wstepu do jakiejkolwiek kuchni; cos tam liznela na temat kuchni dzieki mezusiowi i jego kochanym pieniazkom (Madzia jest z domu Ikonowicz - czyli jest siostra tego socjalistycznego polityka), ktore umozliwily jej liczna podroze. Jej restauracje to dziadostwo z cenami z kosmosu i arogancka obsluga (zapewne biora przyklad z wlascicielki). nigdy bym tej wrednej baby nie wpuscil do lokalu a juz plakac przez paplanie przez nia bzdur czy pozwalac na demolke (gdyby u mnie cos zniszczyla to dostalaby po lbie) to juz kompletna zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy właściciel byłem szefem struktur PO? Jaka dotacja i w jakim procencie przyznana została na ten lokal z Urzędu Marszałkowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same tutaj Psy Pawłowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywście struktur na poziomie nie krajowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie nic ignorancie. Roztocze zaczyna sie w okolicach Kraśnika. I prawie każdy uprawia maliny. Nie każdy na skalę przemysłową, ale uprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki przyrost idiotów! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata rządów pis:  JSW wzrost o 491% Lotos: 207% PKN Orlen: 80% PKO Bp: 59% Wzrost wartości spółek Skarbu Państwa z 183 mld zł (2015) do 258 mld zł (2018) - KATASTROFA ;)
 A jaki przyrost idiotów! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej KĄStytócja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi szkoda Dorotki pięknej koleżanki z podstawówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za burak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego temu babsztylowi przeszkadzała nazwa?A cały program zamiast Kuchenne Rewolucje powinien się nazywać Rewolucje Zarozumiałej Dłużniczki. Po co ten bażant? Bażanta bardzo trudno jest przygotować i wymaga czasu no i cena ponad 45 zł!!!Kogo tutaj stać na takie ceny?Zastanawiam się kiedy padnie Malinowa Spiżarnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lyzka kartofli schab z koscia a raczej sama kosc i lyzeczka surowki 50 zl u pani geslerowej w jej restauracjach nic nadzwyczajnego zeby sie najesc trzeba zamowic 2 obiady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...