Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LGBT Film Festiwal w Centrum Kultury w Lublinie

Utworzony przez mander, 9 kwietnia 2015 r. o 09:26 Powrót do artykułu
Tułajew! Narodowcy! do dzieła. Trzeba spalić CK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy rzeczywiście to jest sztuka ? czy warto robić takie pokazy ? czy te filmy wnoszą coś dobrego do naszego zżyję dla Jezusaycia ? Czy może tylko kolejna pokazówka aby wywołać sprzeciw środowiska katolickiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum zboczenia a nie kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego takie seanse za moje podatki. To już nie ma na co forsy wydawać ? Tyle potrzeb przecież w naszym mieście. Pogratulować takiej kultury... tfuu. Protestuję !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wreszcie coś fajnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz pedałowania w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy rzeczywiście to jest sztuka ? czy warto robić takie pokazy ? czy te filmy wnoszą coś dobrego do naszego zżyję dla Jezusaycia ? Czy może tylko kolejna pokazówka aby wywołać sprzeciw środowiska katolickiego ?
 
czy rzeczywiście to jest sztuka ? czy warto robić takie pokazy ? czy te filmy wnoszą coś dobrego do naszego zżyję dla Jezusaycia ? Czy może tylko kolejna pokazówka aby wywołać sprzeciw środowiska katolickiego ?
A dlaczego Ty męczysz innych swoim Jesusem? Dlaczego moje ciężko zarobione pieniądze idą na Świątynię Opatrzności? Też można je wykorzystać o wiele bardziej efektywniej. Każdy powinien znaleźć soje miejsce w przestrzeni publicznej. Przecież mamy demokrację a nie państwo wyznaniowe, chociaż czasami trudno w to uwierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demoralizacji i niszczenia rodziny ciąg dalszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz LGBT Film festiwal, za chwilę będzie festiwal pedofili. Dla mnie to takie samo zboczenie, więc nie wiem dlaczego pozwala się na promowanie tych zboczeń. Bo nie jest normalne aby chłop z chłopem i odwrotnie.... Damski mózg w męskim ciele to nie jest normalne, tak samo jak nie jest normalne molestowanie dzieci. Obie "przypadłości" są anormalnością i nie ma co tego promować, ale leczyć w zaciszach gabinetów.... dlatego jak większość patriotów POLAKÓW jestem na NIE!!! Precz z promocją anormalności !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wreszcie coś fajnego
  Powiedział ten co maca kolegę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy jestescie poj....................ani nawet nie ogladaliscie a sie wypowiadacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz LGBT Film festiwal, za chwilę będzie festiwal pedofili. Dla mnie to takie samo zboczenie, więc nie wiem dlaczego pozwala się na promowanie tych zboczeń. Bo nie jest normalne aby chłop z chłopem i odwrotnie.... Damski mózg w męskim ciele to nie jest normalne, tak samo jak nie jest normalne molestowanie dzieci. Obie "przypadłości" są anormalnością i nie ma co tego promować, ale leczyć w zaciszach gabinetów.... dlatego jak większość patriotów POLAKÓW jestem na NIE!!! Precz z promocją anormalności !!!
  człowieku mózg nie ma płci- myśl co piszesz. anormalnym jest gdy jakakolwiek para liże sie na ulicy i obnaża swoja seksualnosc niezaleznie od tego jakiej jest orientacji. Ja nie wlaze do twojego łózka ty nie właż do mojego. prosta i wazna zasada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...