Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
.......Pani Gessler na horyzoncie i już mogą zamykać tę knajpę. Wszak nikomu na dobre nie wyszły "konszachty" z tą, przez media wykreowaną, znawczynią gastronomii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku po co ty to ohydne i obrzydliwe babsko wpuszczasz do karczmy ! ona sie kwalifikuje do obory !!!!!!! pogonić te kanalie nie godne tej ziemi ! najpierw niech odda długi a dopiero pcha tego ohydnego ryja do tv !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuchenne ewolucje... potem chata do zamknięcia :) mniam mniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to kartofle w piwnicy gniją jak widzę to kudłate babsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie troszeczkę kultury  ciekawe co napiszecie jak mu sie powiedzie i wyjdzie na swoje ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zero szacunku dotej kobiety jakby nie ona to dzis nie jedna ta restauracja by nieistniala głupki PACANY wiesniaki od koryta odciagnieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już raz uratowała czarcią łapę w LBN. To chyba nazwa którą znał każdy mieszkaniec. Przyjechało babski i wymyśliło sobie jakieś włoskie barabara. A po za tym niech zacznie spłacać swoje długi które ma sądownie zasądzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jej rewolucjach w Chełmie w Relaxie (przechrzczony na Hotel Lwów. Paczemu nikto ni wie!!!) nie da się dobrze zjeść, a w Gęsiej Szyji jedynie zabójczo droga gęsina z przedawkowanym MAJERANKIEM. Jak długo pociągnie lokal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubartowie po kuchennych rewolucjach karczma splajtowała i jest zwyczajny sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze odonoszę wrażenie, że pisała to jedna i ta sama osoba. Co do Pani Gessler...nie da się zaprzeczyć, że nauczyła nas innego spojrzenia na to co i jakiej jakości dostajemy do jedzenia w knajpie , którą wybieramy. Lubię gotować i mam pojęcie o tym co serwuje moim znajomym, ale nie odważyłabym się powiedzieć, że z Pani Gessler, to marny kucharz. Jest dobra, wie o czym mówi a kuchnia,gotowanie to jej pasją i trzeba być ignorantem, aby tego nie dostrzegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gessler zna się tylko i wyłącznie na dekoracjach wnętrz a nie na jedzeniu widać to zresztą na każdym kroku a gotują kucharze wykfaliwikowani a nie ona sam wygląda tej paniusi doprowadza do wymiotów i do tego higiena i jej kudły,spytajcie po rewolucjach gospodarzy restauracji ile zyskali a ile stracili ,co druga restauracja po takiej rewolucji jest zadłużoną a potem zamknieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto pisał, że w Lubartowie restauracja splajtowała... Dziwne bo dzisiaj byłam i nawet jedzenie dostałam i to bardzo dobre jak zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tą panią osobiście. Kiedyś miła ale wymagająca (20 lat temu). Pracowałam obok u jej szwagra,całą rodzinka "las palmas"od sławy. A wystrój wnętrz niekiedy żenada. Po rewolucji w dawnej Karuzeli Smaku,teraz Bielany,Bielany fatalnie.Wygląd jak w przedszkolu tylko z napojami wyskokowymi. Szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona ma takie pojęcie o gotowaniu jak ja o balecie wiem że jest jezioro łabędzie Czajkowskiego i tyle wiem o balecie:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki szacunek do tej kobiety?Toż to świnia,która nie szanuje innych osób.Zrobili z niej mediacje i wielkie halo.Niech obetnie te kudły które spadają do zupy grzybowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie gońcie tego mopa !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech odda najpierw pożyczone pięniądze a dopiero wtedy puszczajcie jej program
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mąż nie mówi do żony kochanie i dlatego nie przyjezdzają goście. Ja pitole.  Litości! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel chciał zareklamować swoją restaurację , ale nic z tego nie wyszło. Z ciekawego obiektu zrobiono odpustowy kram z bażantem na talerzu. Proponowane zmiany to porażka. Szansą znalezienia klienta w dni powszednie są proste i tanie dania średniej wielkości ( do 120 g. mięsa ) mięsne pieczone , ryby , drób , pierogi i kluski , a dla smakoszy flaki , kwaśnica , rosół z pierogami z mięsem wołowym i wiele innych. Za dawnych lat jeździłem specjalnie na flaki do miejscowości Piaski , dlaczego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta babe kto wpusci w swoje posiadlosci bedzie zalowal jak wielu wlascicieli juz sie przekonalo.Gdzie diabel tam babe posle.A mysle,ze niektorzy nie wiedza prawdy o jej przekretach a czytalem,ze znajomy pozyczyl jej pareset tysiecy,sprawe przegrala w sadzie idalej nie oddaje pozyczonych pieniedzy.Baba-oszust jak jej cala opcja zyjaca kosztem Polakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...