Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majówka 2017 w Lublinie i regionie: Imprezy i wydarzenia na długi weekend

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2017 r. o 14:37 Powrót do artykułu
Ktoś w tej redakcji chyba z przemęczenia nic tu nie napisał. Poprostu nie wiem za co wam płąca chyba za pisanie nagłówków. To ja tez moge brac kase za takie cos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie dowiedziałam z artykułu, co się dzieje w Lublinie w majówkę ? ??? Dowiem się pewnie po fakcie ze już coś się odbyło..... Tak lublinianie są informowani o impreazach w swoim mieście. Wstyd i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myślałam, że tylko ja taka "nierozgarnięta"? Nigdzie nie mogę doczytać się programu imprez na te wolne dni, imprez różnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnijcie się ludzie, przecież nie napisaliście o imprezach :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że się nie dowiemy co się będzie działo tylko już po fakcie że się coś tam działo a to dlatego abyśmy obcokrajcom my Polacy nie przeszkadzali na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacje i imprezach sa w galerii ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to mi sie PODOBA :) Proponuje aby takie informacje były publikowane np co miesiąc.Z tych infromacji które tutaj wyczytałem wybieram sie na kilka imprez.Dzięki DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te całe polskie majówki to sobie można w palto wsadzić.... zimno jak w lodówce. Czasem mam dość tego zasranego klimatu. Większość roku półmrok.... nawet się grila nie chce rozpalać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba napisac program imprez .to co po obrazkach mamy sie domyślać,.co za debil pisał artykuł a nie przepraszam artykułu nie ma tylko nagłówek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...