Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maria Peszek w Lublinie. Koncert w Domu Kultury

Utworzony przez Iza, 17 listopada 2012 r. o 12:32
Jaki kraj, taka skandalistka - brzydkie beztalencie o piskliwym głosie. Idolka pokolenia lemingów, lewaków, brzydkich pseudointelektualistek z kompleksami i pseudomężczyzn bez jajek. Za darmo bym na ten koncert nie poszła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opluwać to takie "polskie" a gdzie nasza tolerancja , wolność .Nie chcesz , nie podoba się nie słuchaj ale nie pluj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
opluwać to takie "polskie" a gdzie nasza tolerancja , wolność .Nie chcesz , nie podoba się nie słuchaj ale nie pluj...
Dlaczego "plucie"? Dlaczego "polskie"? Czyżbyś Elu zgadzała się z premierem, że "polskość to nienormalność" i wstydziła się swojej narodowości? Można mieć opinię na każdy temat, i nie rozumiem, dlaczego mam siedzieć cicho, kiedy coś lub ktoś mi się nie podoba, a Maria Peszek głośno śpiewać o tym, że nie podoba jej się Polska albo że nie szanuje Jezusa? Gdzie jest Elu tolerancja? Dlaczego mam zatykać uszy i oczy, kiedy gorszy mnie taka persona jak Peszek, zamiast wysłac jasny komunikat, że razi mnie etycznie i estetycznie? To takie "lewackie" - tolerancja dla OPLUWAJĄCYCH PolskĘ i Polaków, a uciszanie tych, którzy przeciwko temu występują. Marzy mi się zniknięcie ze sceny "artystycznej" takich osobników, jak Peszek czy Nergal. Nie budują swojej kariery na pozytwynym przekazie, tylko na negowaniu tego, co dla wielu ludzi jest ważne, albo i święte. I dlatego biletu na koncert nie kupie, ale co o tym myślę, to powiem. I nikt, Elu, nie może mi tego zabronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...