Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Medykalia 2017 w Lublinie: Zdjęcia z sobotnich koncertów, program na niedzielę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 maja 2017 r. o 09:44 Powrót do artykułu
Faktycznie artystyczny wydźwięk tej imprezy ,mnie jako LACHA wystraszył i to bardzo mocno. Tu jedynie decybele nie zawiodły, które to północnej części Lublina i pacjentom pobliskich szpitali nie pozwoliły spać do godziny pierwszej w nocy. Zastanawiające, że tych gniotów ( bo z jakimkolwiek artyzmem nie miało to nic wspólnego) słuchała młodzież, która w przyszłości ma być elitą inteligencji polskiej. To co z przymusu słuchałem za zamkniętym oknem swojego domu, bo kłapomordy na wzmocnieniu 120 > dB nie dały mi odpocząć przed następnym dniem, było jakby to powiedzieć skrajnie denne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie irytuj się tak mocno, już za kilka dni nasycisz się brzęczeniem na twoim poziomie. Zapewne disco polo zagości również na juwenaliach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie 31 dziewczyna z kucykami słodka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale gwiazdy... jestem pod wrażeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no ta z kucykiem i jej psiapsiuła to maja problemy w..... ale panowie napewno byli zachwyceni :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te medykalia nie mogły się obyć bez disco polo xD dlatego zaśpiewałem plastikowa biedronka xD jeszcze raz dzięki za ukulele :) PS jestem na niektórych zdjęciach xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Gość (dzisiaj o 14:23)" dobre są wszystkie trzy ale pewnie ta z kucykiem i z krótkimi to lesby albo coś. xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS ale te 3 dziewczyny umiały sie bawić xD pewnie dziś też będą :D pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...