Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla badaczy wielorybow moze byc nawet interesujaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna i mega atrakcyjna kobieta ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upodobanie do mocno otluszczonych kobiet z duza nadwaga to zdiagnozowana dewiacja seksualna. Moze to i dobrze bo taka gruba baba ma tez wziecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie widoki powinny być zakazane bo to gorsze niż horror, w którym ucinają klejnoty męskie. Ja rozumiem, że niektórych kręca schaboszczaki na dwóch nogach, ale litości. Ksiądz się napatrzy i trzepie pod sutanną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona jest otyła i wyglada niezdrowo, nie tylko wyglada bo otylosc jest NIEZDROWA. Kiedys promowalo sie anorektyczki a teraz otyle baby. Zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze z petem w zębach ??? Do czego ta odwaga ? Do zachorowania na nowotwór ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna osoba o 11:28 potem o 11:45, 11:57, 14:48 wypisuje komentarze ciągle plotąc te same bzdury. Kobieta normalnym facetom się podoba - w przeciwnym razie nie dostałaby propozycji od Playboya. Pogódź się, że sam jesteś dewiantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma czym oddychać i pola ornego do obróbki też sporo ma. Czerstwa kobitka a nie skóra i kości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać że piersi ma piękne. Aż mi coś się uniosło. Czyli że jest moc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płyty się nie sprzedają, to pokazujemy d8pę. Numer stary jak świat. I do tego ten oklepany motyw zdjęć - papieros... Ja nie mam nic do aktów, ale sesja Borzym to jest zwykły banał. A można było zrobić coś ciekawego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upodobanie do mocno otluszczonych kobiet z duza nadwaga to zdiagnozowana dewiacja seksualna. Moze to i dobrze bo taka gruba baba ma tez wziecie.
 Ty wogóle masz problem z dewiacjami... wszystkimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie widoki powinny być zakazane bo to gorsze niż horror, w którym ucinają klejnoty męskie. Ja rozumiem, że niektórych kręca schaboszczaki na dwóch nogach, ale litości. Ksiądz się napatrzy i trzepie pod sutanną.
 Niech trzepie, co Ci przeszkadza boli Cie reka? Jak mawia przysłowie lepszy wróbel w garści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazując d.... wspiera inne panie. grunt to dobry bajer i wymyslenie "misji" Następną która  powinna wspierac inne panie jest prowadzaca wypasina na jednym z tanich dyskontów :) To dopiero byłby hit :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...