Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Może taniec współczesny w Chełmie?

Utworzony przez agandzia9, 4 lutego 2009 r. o 11:18
Hej, szukam chętnych osób do uczestnictwa w zajęciach tańca współczesnego w Chełmie (w naszym mieście istnieje jedynie dziecięca grupa ). Rozmawiałam z Andrzejem Jakubowiczem z Osrodka Tanecznego, który bardzo chętnie by je poprowadził, gdyby tylko znalazła sie grupa zainteresowanych osób. Liczę gorąco na współpracę, więc jeśli tylko macie ochotę spróbować, a z czasem być może uzależnić ta wyjątkową forma ruchu, piszcie! ata82@gazeta.pl Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agandzia9 napisał:
Hej, szukam chętnych osób do uczestnictwa w zajęciach tańca współczesnego w Chełmie (w naszym mieście istnieje jedynie dziecięca grupa ). Rozmawiałam z Andrzejem Jakubowiczem z Osrodka Tanecznego, który bardzo chętnie by je poprowadził, gdyby tylko znalazła sie grupa zainteresowanych osób. Liczę gorąco na współpracę, więc jeśli tylko macie ochotę spróbować, a z czasem być może uzależnić ta wyjątkową forma ruchu, piszcie! ata82@gazeta.pl Pozdrawiam
Hej, mam już troszkę więcej informacji co do ewentualnych zajęć z tańca współczesnego ( dla dorosłych) w Chełmie. Odbywałyby się one 2 razy w tyg po 1h ( zegarowej), a miesięczny koszt to 50zł. Gdyby ktoś był zainteresowany, w którąś niedzielę prawdopodobnie, umówilibyśmy się na spotkanie z instruktorem. Pozdrawiam i czekam na chętnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, dla wszytkich zainteresowanych: spotkanie zaplanowane jest na 3 maja (niedziela) o 18 w Osrodku Sztuki Tanecznej ANDRE przy ul. Lubelskiej 73 (nad Unimarketem). Weźcie luźne ciuchy, bo myślę, że juz potańczymy smile.gif Jak cos to piszcie na ata82@gazeta.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następne spotkanie o 19 w niedzielę (10.05). Zapraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajęcia odbywają się w czwartki i niedziele o 18.30. Zapraszam wszystkich chętnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam zajęcia w Chełmskim Centrum Tańca "Rytm", mają hip hop, taniec towarzyski, capoeire, aerobic, super ludzie, kiedys uczyli w Chdk teraz zalozyli swoją szkołę tańca, jakby co zostawiam namiary, 11 listopada 2, rytmchelm@gmail.com, 825630852, 501046676, 509681344, wzielam to z neta ale dane sa aktualne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...