Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naturopaci i hipnotyzerzy w Lublinie. XI Zjazd Cechu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 r. o 21:16 Powrót do artykułu
fałszywe nauki nie dają siły, pokoju ducha, nadziei gdy przychodzą życiowe burze - tylko prawda we wszechmogącej osobie daje wypełnienie pustki wewnętrznej : " Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. " - Ewangelia Mateusza 11:28-29 ......... google : " jedyny lek na depresję i ochrona przed nią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to na lubelszczyźnie działa jakiś cech naturoterapeutów. To jego czlonkowie wezma udzial w tych terapiach indywidualnych? Bo kiedys korzystalem z uslug jednego pana z tego cechu i mi bardzo pomogl (radiesteta oczyszczal mi firme z zyl wodnych, wszystkie problemy wtedy zniknely). bo ci hipnotyzerzy to chyba jakas nowosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...