Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Kultury 2019: Ostatnie przygotowania do magicznej nocy [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2019 r. o 18:37 Powrót do artykułu
Noc marnowania pieniędzy poza ZUSem 2019
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wyruszam pekaesem. Mam nadzieję, że znajdzie się dla mnie miejsce POd parasolem, żeby ugasić pragnienie rzemieślniczym piwem za 20 zł/kufel, którym wzniosę toast za zdrowie dr. Kryzsztofa Zuka, dzięki któremu Lublin się tak pięknie rozwija i tętni nawet nocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wyruszam pekaesem. Mam nadzieję, że znajdzie się dla mnie miejsce POd parasolem, żeby ugasić pragnienie rzemieślniczym piwem za 20 zł/kufel, którym wzniosę toast za zdrowie dr. Kryzsztofa Zuka, dzięki któremu Lublin się tak pięknie rozwija i tętni nawet nocą.
 PS. Mam nadzieję, że uPOjeni zakupionymi w sklepie "małpkami" biorcy 500+ nie POpsują nam tego niePOwtarzalnego wieczoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...